GSM и Интернет

  • 1 356
  • 3
Аз все още не съм в час с тази напреднала техника и ще се радвам ако някой ме осветли . Как се пуска , колко струва , предплатено ли е , каква е връзката и т.н.т каквото се сетите smiling smiley И ако замина в чужбина мога ли да ползвам интернет през телефона си от там?
Апарата ми е Sony Ericson K700i с карта прима съм , но не ме притеснява да я сменя.Ще си взема на оператор , който ми предложи най-изгодни условия.
И да уточня , че нямам лаптоп , а искам да използвам интернет директно от телефона.
Виж целия пост
# 1
Незнам за какво ще ползваш нета през телефона, но мисля че по-евтино ще ти излезе да си вземеш лаптоп Mr. Green Пак повтарям зависи за какво и колко често ще го използваш и колко трафик ще имаш #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 2
Защо не звъннеш на операторите - ще ти дадат изчерпателен отговор Peace
Виж целия пост
# 3
Ами ще ти излезе доооооооста скъпичко от чужбина и не съм сигурна,че връзката ще е добра.Трябва да избереш определен оператор там който има договор с нашия оператор за услугата.Ако ще си с мтелска карта задължително трябва да смениш примата,защото не можеш да ползваш интернет през GPRS с прима,а само с карта на договор.Цената тук е на количество изтеглена информация и е висока,а извън граница ще е тройна поне.
Обади се на *88 и ще ти обяснят по-подробно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия