kiril kirov

  • 782
  • 6
Цитат
zdraveite,MAMITA!Za purvi put vi pisha i to s goliama molba.Ima li niakoi ot vas mobilnia na d-r KIRIL KIROV ot SVETA SOFIA?Mislia da rajdam pri nego,ako estestveno se svurja s nego,zashtoto dnes biah do bolnicata i tam mi kazaha,che e otpuska.No ne mi pomognaha po nikakuv nachin,kogata popitah za telefon.PREDVARITELNO VI BLAGODARIA newsm03bouquet
здравейте,МАМИТА!За първи път ви пиша и то с голяма молба.Има ли някои от вас мобилния на д-р КИРИЛ КИРОВ от СВЕТА СОФИЯ?Мисля да раждам при него,ако естествено се свържа с него,защото днес бях до болницата и там ми казаха,че е отпуска.Но не ми помогнаха по никакъв начин,когато попитах за телефон.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 1
08888033448 това е моб. тел. на д-р Киров!  PeaceУСПЕХ
Виж целия пост
# 2
аз пък имам друг номер на Киров- 0888925954
Виж целия пост
# 3
Има Кирил Киров и от 2-ра градска, разликата е огромна!
Виж целия пост
# 4
 GOLIAMO BLAGODARIA!DANO VSICHKO MINE O.K Praynig
Виж целия пост
# 5
ами то хубаво има и Киров от 2-ра градска , но мамата пита за лекаря от св. софия и аз давам номера точно на него
дани777 кажи свърза ли се с него и на кой номер
пожелавам ти леко раждане
Виж целия пост
# 6
ZDRAVEITE,MAMITA.TOCHNIA NOMER E :0888925954 NA TOZI NOMER SE SVURZAH S NEGO.TOZI PURVIAT E S EDNA TCIFRA POVECHE-NO I NA NEGO SE PROBVAH,A TAM MI VDIGNA NIKAKVA JENA I MI KAZA CHE IMAM GRESHKA   Rolling Eyes?!OTNOVO ISKAM DA VI BLAGODARIA ZA POMOSHTA.  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия