обрив при бременност

  • 1 650
  • 6
Здравеите!
 Ва4е сам в 9 месец и преди два дена ми се появи обрив по ръцете и краката  и на някои места по корема.Казаха, 4е било на хормонална основа.Някои да е имал същото преживяване?
Виж целия пост
# 1
Имах и се оказа,че е от бебешкото олио на Джонсън с което се мажех.
Виж целия пост
# 2
Да и  през двете ми бременности имах обриви не ги лекувах с нищо макар че бяха доста сериозни моите бяха по цялото тяло с огромни пъпки почти 2 месеца само че аз ги получавах в 5 тия месец  дака че до 9 - тия се бях изчистила  незнам дали е на хормонална основа аз по принцип съм алергична и 2-3 пъти годишно получавам обриви, ако нямаш алергии като мен най- добре се консултирай с лекар
Виж целия пост
# 3
Имах и се оказа,че е от бебешкото олио на Джонсън с което се мажех.

Аз от това гел олио се изринах още в началото и тогава го спрях. Сега съм на Чико Мама Донна. Когато имах обрив, докторката ми каза да се мажа с алергозан и ми минах обрива, но спрях да се мажа с гела на Джонсън.
Аз се изринах от него, а за едно бебе не знам?!?!?  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 4
Да, имах обриви и то с много пъпки, по едно време беше станало непоносимо. Продължиха и след раждането. Ходих на дерматолог след като родих и ми каза, че съм получила уртикарии, някаква свръхчувствителност към нещо или към всичко Grinning, не е ясно, но от бременността. Каза ми че трябва да лекувам бързо защото като мине 1 месец можело да стане хронично. Проблемът беше, че кърмех и не можех да взимам подходящите лекарства. Мазах се около 3 месеца с едно лекарство с кортизон, което ме успокояваше, но не успях да се излекувам. Накрая ми писна и се консултирах с хомеопат. Даде ми Уртика Уренс и проблемът се разреши за 1 седмица!!! ShockedНаправо се шашнах. После от време на време ми се случваше да ми излезе по някоя пъпка, но взимах същото хомеопатично и веднага се оправях. Така проблемът отшумя, сега съм нащрек дали пак ще се появи.
Виж целия пост
# 5
И аз се изринах от олиото на Джонсън от това с алоето.Изринах се по згъвките на лактите,зад колената,между гърдите.Навсякъде където кожата е по-тънка и чувствителна.
Виж целия пост
# 6
Да, на мен ми се появи по корема и на диколтето.Акушерките казаха,че се получава по-често,когато носиш  момиченце.Както и коремното окосмяване!И двете изчезнаха след раждането!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия