Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?

  • 11 449
  • 52
 Ми, скарани сме жестоко.Еднакво сме виновни и всеки се инати...Проблема е,че страдат децата и се питам как да се справя със ситуацията  newsm78
Виж целия пост
# 1
Такава ситуация,не ми е случвала.Бих направила,кафенце,или нещо ,което обича,да си хапва половинката ми.Бих му купила ,списание за компютри,или нов хард диск.(това ,от което има нужда).В никакъв случай ,не бих използвала децата,да разговарям "с него",чрез тях,като посредници. При нас караниците или ги няма или отминават от само себе си.,за минутки.Надявам се и за в бъдеще да е така.Успех!
Виж целия пост
# 2
 kiss
Виж целия пост
# 3
Както казваха в един филм - Първо се скарахме... а после се сдобрихме... два пъти Joy
Виж целия пост
# 4
То е ясно-много сме добри в това   luvbed-жените искам да кажа hahaha
Виж целия пост
# 5
Бих му казала: Животът е много кратък, така или иначе ще се сдобрим. Защо трябва да пропускаме толкова хубави мигове? Ами, ако сега пукна, цял живот ще съжаляваш, че не сме си говорили в последните ми минути. При мен винаги действа.
Виж целия пост
# 6
бутвам с лакът и се оплезвам. После правя гримаса "Сърдитото червейче". След това продължавам да се карам, обаче вече с комичен тон. Трудно се издържа  hahaha
Обикновено когато двама души са скарани, и двамата искат да се сдобрят, ама без да губят достойнство. Смехът е добро решение.
Виж целия пост
# 7
Гледам го в очите  newsm47 - сто каратова усмивка....последния път се пръкнах с една тревичка от градината... Crazy
Виж целия пост
# 8
Не е трудно стига някой от двамата да реши да отстъпи(това е по-трудното) Peace
Виж целия пост
# 9
тъй като редовно се извинявам, но никога не съжалявам  Mr. Green, съм много неприятна, когато трябва да си оправя отношенията със съпруга. Ще не ще, накрая се примирява, щото ходя по петите му и не спирам да говоря и дрън-дрън. Но това е рядко, обикновено, дори и да не съм права, си настоявам, че отношението му не е било правилно-такива работи.   Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ми, скарани сме жестоко.Еднакво сме виновни и всеки се инати...Проблема е,че страдат децата и се питам как да се справя със ситуацията  newsm78
Направи крачката само ако вече ви е минало и е останал само инатът. Аз така правя когато той се сърди. Няма смисъл още в началото, когато е изпълнен с лоши емоции. Чакам да позабрави малко, макар че е малко злопаметен Twisted Evil.После му готвя нещо, а той си умира за ядене-пример крем карамел, или му викам да ми помогне в няква игра на компютъра-до там е-после мир Peace. Ама за колко?
Виж целия пост
# 11
бутвам с лакът и се оплезвам. После правя гримаса "Сърдитото червейче". След това продължавам да се карам, обаче вече с комичен тон. Трудно се издържа  hahaha
 

 Joy Joy Joy И моята тактика е подобна.
Виж целия пост
# 12
Бих му купила ,списание за компютри,или нов хард диск.(това ,от което има нужда).
А ако вината за скандала е нейна и само нейна,тогава какво ще препоръчаш да направи, за да се сдобрят?Апартамент ли да му купи?Не се засягай,но това ,което предлагаш ми изглежда като подмазване или опит за изкупуване на тежък грях.А те просто са се скарали.
Нищо ново под слънцето-на всеки се случва и ако някой твърди обратното просто е смешно.Има леки скандали,но има и по-жестоки.В първият случай минават естествено от само себе си,а във вторият случай просто заставаш пред мъжа си и му казваш:Слушай какво,животът е толкова кратък,че нямам време  да се сърдя повече от 24 часа!Ако си съгласен с мен,заповядай в спалнята да се сдобрим.
Виж целия пост
# 13
Изненадващо го целуваш страстно, едва ли ще устои Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Неща, които иначе не правя.
Виж целия пост
# 15
Мълча и чакам да му размине. Всичко 10-15 мин. ДОбре, че му минава бързо!
Когато аз съм сърдита винаги успява да ме разсмее и се оправят нещата.
Виж целия пост
# 16
" по-умният отстъпва "
Виж целия пост
# 17
зависи с какъв темперамент е човекът
и кой носи вината (пишеш, че и двамата сте виновни по своему)
едно искрено извинение обикновено върши работа - не бих подкупвала, обаче, с подаръци.
по - лошо е, когато ти знаеш, че си права, той е виновен, а искаш да се сдобрите.
Обикновено при нас просто нещата се изглаждат от само себе си в рамките на следващите 2 дни.
Виж целия пост
# 18
Ние не се сдобряваме, защото никой не иска да отстъпи.Обикновено започваме да си говорим нещо за децата.
Виж целия пост
# 19
Трябва да обърнете нещата на шега. И според мен не е нужно да се "сдобрявате", а просто да продължите все едно нищо не е било.
Виж целия пост
# 20
Ами зависи от човека.На някои им трябва време,за да се отсърдят.Едно време много мълчах,като се разсърдя.Обаче мъжът ми се оказа по-голям инат.Той може да мълчи до безкрай.Така че не помогна.Пробвала съм и да провокирам мини скандал по темата,само за да раздвижа нещата - понякога помага,понякога задълбочава нещата.Зависи и за какво сме скарани.Ама това да се подмазвам и да правя кафенца за него,или да го целувам,когато не сме в добри отношения - тц,не става.На нас ни трябва време.За това казвам ,че зависи за кого става въпрос.Няма универсална формула за всички.
Виж целия пост
# 21
Във всеки случай НЕ и да му се подмазвам Naughty!!! Аз съм тази, която се сърди по-често и упорито, но определено има защо да е така. Crossing Arms
Виж целия пост
# 22
тъй като редовно се извинявам, но никога не съжалявам  Mr. Green, съм много неприятна, когато трябва да си оправя отношенията със съпруга. Ще не ще, накрая се примирява, щото ходя по петите му и не спирам да говоря и дрън-дрън. Но това е рядко, обикновено, дори и да не съм права, си настоявам, че отношението му не е било правилно-такива работи.   Mr. Green

Леле , това все едно съм аз  Laughing Ако имах сестра сигурно ти щеше да си - аз се държа по същия начин !
Виж целия пост
# 23
ами то си зависи от ситуацията, но най-вече от мъжа/жената.ние и двамата не сме от много сръдливите и бързо ни минава, а и не се налага да правим някакви акробатики за да се сдобрим Peace
Виж целия пост
# 24
Продължи от там, докъдето сте спрели преди скандала, т.е. все едно нищо не е станало. При караница аз винаги се дуя по-дълго време  smile3506, мъжът ми не издържа и се държи съвсем нормално, все едно не сме се карали /без значение чия е "вината"/ и да ти кажа това ме обезоръжава и аз започвам да му говоря и така...
Виж целия пост
# 25
Ами зависи newsm78
Имало е и моменти,когато не сме си говорили с дни Mr. Green
А има и такива,когато след карането му удряме по един страхотен секс и после сме си много мили4ки Wink
Виж целия пост
# 26
То е ясно-много сме добри в това   luvbed-жените искам да кажа hahaha
Това май оправя нещата всеки път.Незнам дали има мъж който да откаже на това-е поне моя не може да удържи-пък и нали знаеш с женски хитрости всичко става. ThinkingТи познаваш съпруга си най-добре -измисли нещо на  което не може да устои ........и готово. HugЖелая ти успех  bouquet
Виж целия пост
# 27
Нищо не бих направила. Много трудно ми минава, когато съм ядосана.Никога не се извинявам, не съжалявам за това което съм казала или направила.
Напоследък обаче много често ми се случва както си се караме, да започна да се смея, без причина - така и той се разсмива ,а аз още повече се ядосвам: "Не ме гледай че се смея - бясна съм", а той: "Да виждам"- и се смее...  Party

Виж целия пост
# 28
Ами аз съм инат и ще се сърдя до дупка. Не съм изпадала в такава ситуация, та не знам какво точно бих направила.
Виж целия пост
# 29
тъй като редовно се извинявам, но никога не съжалявам  Mr. Green, съм много неприятна, когато трябва да си оправя отношенията със съпруга. Ще не ще, накрая се примирява, щото ходя по петите му и не спирам да говоря и дрън-дрън. Но това е рядко, обикновено, дори и да не съм права, си настоявам, че отношението му не е било правилно-такива работи.   Mr. Green
Франзелке,и аз действам така.Когато съм права съм права и няма кой да ме убеди в противното.Правя първа крачка за сдобряване,но не пропускам да си кажа пак тезата.Голям инат му се вика на това. bowuu
Виж целия пост
# 30
Винаги сдобряването при нас идва от самосебе си hug
Виж целия пост
# 31
моя знае,че съм голям инат и няма да направя първата стъпка,той се примирява,но не знае че аз по един или друг начин го провокирам.Но това не е най-важното.За мен е истинско удоволствие като се сдобрим,а и след това ........ Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 32
 luvbed
Виж целия пост
# 33
Продължи от там, докъдето сте спрели преди скандала, т.е. все едно нищо не е станало. При караница аз винаги се дуя по-дълго време  smile3506, мъжът ми не издържа и се държи съвсем нормално, все едно не сме се карали /без значение чия е "вината"/ и да ти кажа това ме обезоръжава и аз започвам да му говоря и така...

   И аз така bowuu
Виж целия пост
# 34
бутвам с лакът и се оплезвам. После правя гримаса "Сърдитото червейче". След това продължавам да се карам, обаче вече с комичен тон. Трудно се издържа  hahaha
Обикновено когато двама души са скарани, и двамата искат да се сдобрят, ама без да губят достойнство. Смехът е добро решение.

  И аз като Анда,  с много майтап:-))  То, по принцип  не издържаме дълго време  скарани:-)
   Тъй като , аз първа виквам , после се усещам и обикновено следват реплики от сорта с усмивка : "Сори,  явно съм яла нещо "викателно",
                "ПМС - синдром, вземи си отпуска,плз!!"
                "Води ме на "зеленко", че явно ми се вика,  викааа:-)"
                " ми, мило , 12 часа сама с детенце , сред 4 стени, като те видя  и си пробвам гласеца. мм да, забравям да говоря  и трябва да си отлепя устните " / тук много се хили, скъпият.
 и от този сорт простотийки. Но , ако съм виновна.  Ако не съм, се сдобравяме просто със смях или плахи  и мили жестове. Радвам се , че няма тежък характер.
   Ако мъжът има тежък характер, обикновенно жената се смее и отстъпва, отстъпва. Лошо няма  , с годините разбрах , че повечето мъже го разбират много добре това  и компенсират.
     Но ,това е в  добрият случай.  Има и говеда, разбира се. И самите ние сме "кози" и то не рядко.  Визирам себе си, всички познали се.. да знаят че имам пред вид себе си  и приликата с вас е случайна:-)))))))
Виж целия пост
# 35
На всичко съм готова, за да се сдобря ... всъщност не бих му се подмазвала, не бих губила достойнството си, не бих занемарявала гордостта си - хахаха, май не на всичко значи! Thinking Въпреки че, щом нещата опират и до децата ни, бих преглътнала горепосочените три неща! Peace
Виж целия пост
# 36
ние засега не сме се карали сериозно ,но може би бих го одарила на майтап ,зависи кой е виновен обаче!
Виж целия пост
# 37
 luvbed
Виж целия пост
# 38
Не се стига до ам,че да останем скарани или сърдити един на друг.Спорът винаги продължава докрай-или единият отстъпва,или се стига до компромис.
А какво да направиш-поглези го Wink
Виж целия пост
# 39
Като се скараме, отивам в другата стая и се сърдя. Ако не дойде до 10-15 мин., ми минава /ако дойде, скандала пак започва/ и отивам при него. Още като ми види физиономията и разбира, че ще го нападам за сдобряване. Заставам пред него и правя ей така  Hug. Той, начумерен, ме отблъсква. Но ме поглежда с надежда Sunglasses. Разпервам втори път ръце Hug и той ме прегръща. Тогава го бутвам и почвам да буча отново, но тона вече е по-мил.
Има и друг вариант, подавам си ръката и му викам: "Айде, приятели за цял живот?", той я отблъсква и я подавам втори път, тогава я хваща вече, ама лееекичко, лекичко, демек - половин приятел ще ми е, щом съм такава. Ааа... ще видя аз! Той, взел пример от мене, също така ми подава ръката си, понякога, когато чувства вина за скандала. Аз винаги я плясвам истерично и не я приемам.
Абе, майтапи и чудо.
Но направи ли първа крачка към мен, яда ми е минал вече на 50%. Не мога да му се сърдя, това е то... и той го знае. Добре, че не се възползва. Но пък мога да мърморя до откат и това му действа супер стресиращо. Явно съм му много страшна, щом прави всичко възможно, за да бъдем в добри отношения.

Имали сме скандали, които не са отминавали толкова лесно де. Зависи, за какво е скарването. Но пък не мога да мълча 2-3 дена Crazy. Така ще накажа предимно себе си.

Аз ти предлагам да се сдобрите Peace. Иди при него и му кажи, че ти е минало вече, но... дъра-бъра, там кажи си позицията. Тупни се в него и не му давай да мърда.
Виж целия пост
# 40
Ами зависи от човека.На някои им трябва време,за да се отсърдят.Едно време много мълчах,като се разсърдя.Обаче мъжът ми се оказа по-голям инат.Той може да мълчи до безкрай.Така че не помогна.Пробвала съм и да провокирам мини скандал по темата,само за да раздвижа нещата - понякога помага,понякога задълбочава нещата.Зависи и за какво сме скарани.Ама това да се подмазвам и да правя кафенца за него,или да го целувам,когато не сме в добри отношения - тц,не става.На нас ни трябва време.За това казвам ,че зависи за кого става въпрос.Няма универсална формула за всички.
newsm10 и аз така, нека си се цупи, през този период  имам повече време за себе си
Виж целия пост
# 41
Винаги сдобряването при нас идва от самосебе си hug

И ние сме така...рядко се случва да сме си сърдити за повече от 10 мин !  Peace
Виж целия пост
# 42

Кратко и ясно -това ми хареса!
Виж целия пост
# 43
Лоша работа,когато и двамате се инатите.Но ти вече си направила първата стъпка,пускайки темата! Wink
Едва ли някой би ти помогнал,защото ти най-добре си познаваш мъжа и знаеш какво би го накарало да се отсърди или развесели.Късмет ви желая!  bouquet

При нас аз съм по-инатата и мога да мълча с дни,особено когато съм сигурна,че съм правата! Crossing Arms
Не съм ли права и той се сърди,просто казвам "Извинявай" и дооправяме отношенията в леглото! Party
Виж целия пост
# 44
не бих оставила да се скапе връзката от един скандал, затова  гледам да направя максималното за да се подходи по-бързо към сдобряване и изясняване. най-лошо е, ако не се сдобрим и заспим скарани. това зна4и война и ако един не дигне бялото знаме и се продължи да се мъл4и, отива на "всеки по родния си край". аз ли4но мога да не се карам с години, но насъбера ли или реша, 4е се прекалява с добрината ми, ела, 4е познай!
Виж целия пост
# 45
Виж целия пост
# 46
Аз съм темерут и рядко се извинявам ... трябва да съм мнооого виновна, за да го направя (а това рядко се случва). В повечето случаи, като мине малко време и единият от нас казва: "Ти още ще се сърдиш ли?", а другият отговаря "Още малко" и след това си лепваме по една целувка. Така завършват нашите скандали ...
Виж целия пост
# 47
Рядко ми се случва да се сърдим повече от 10 мин. Обръщам всичко на майтап.
Виж целия пост
# 48
Обикновено сдобряването идва някак от самосебе си. Иначе и двамата сме инати и никой не отстъпва Stop
Виж целия пост
# 49
Аз съм по-големият инат и по принцип той отстъпва.... newsm78
Виж целия пост
# 50
О, не мога да търпя и 5 минути да сме скарани и започвам да си измислям хиляди причини, за да ми проговори. Той е по-инат, но аз кажа ли му една дума и той е забравил, че ми е бил сърдит
Виж целия пост
# 51
Зависи кой е виновен.
Ако съм аз - ще има компромис.
Виж целия пост
# 52
Вчера започнах да чета темата и ми стана интересно.. Чак ми се прииска и ние да се скараме, че после да се сдобрим (защото ОБОЖАВАМ да се сдобряваме) .. Ами, момичета, внимавайте какво си пожелавате дори наум smile3532 Вчера всичко беше гладко и към края на работния ден се спретнахме един - два не особено приятни разговора по телефона, с които се скарахме (горе долу пак за глупост)... Но този път хич не ми се сдобряваше и явно моят човек го е усетил, защото като се появи най - накрая (е, все пак става въпрос за 19.30, но бяхме на рожден ден на майка ми smile3503 ) и само ме прегърна и ме пита: "Много ли ме мразиш?", на което получи коронната ми реплика: "Не много, достатъчно"  newsm62 и се пооправихме.. Разбира се, след първия стадий, в който и двамата сме щастливи, че все пак другия все още те обича идва и следващия момент, в който все пак трябва да си кажеш каквото ти е на сърцето...   smile3514, но в крайна сметка най - лошото е минало...
А по темата - в редките случаи, когато аз се сдобрявам с него, просто птивам и го гушкам и целувам и той ми прощава..   love001 И така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия