С каква прическа сте?

  • 4 190
  • 46
Tъй като ме е обсебил мерак да си променям прическата и цвета на косата, та...... нуждая се от идеи.Пък може и да има някоя мама фризьорка.Какви са новите модни тенденции?
Вие как сте подстригани и с какъв цвят на косата?
Може и снимки  Peace
А също да попитам тези,които си боядисват косата-От коя марка бои сте най-доволна?
Виж целия пост
# 1
Това не е ли за Красива мама?  Thinking
Виж целия пост
# 2
За Красива Мама е темата.

Понеже моята е лесна - дълга коса, връзвана на опашка, не мога да дам идея. Поддържам си естествения цвят.

И имам убеждение, че най-важното е косата да изглежда здрава.
Виж целия пост
# 3
Добре СОРИ, нека темата бъде преместена  Peace
Виж целия пост
# 4
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права винаги сушена на четка, отпред е малко по къса леко филирана, гледам винаги да е лъскава и съвършенно права
Виж целия пост
# 5
Ето малко идейки, има и за децата http://www.friseur.com/trends/index.htm
Виж целия пост
# 6
Естествената ми коса е тъмно кестенява - боядисвам се със светли кичури , а прическата ми е на " етажи " , средна дължина . До преди месец бях с коса дълга до кръста , но я подстригах  Peace
Виж целия пост
# 7
Интимна ли?  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
На етажи с руси кичури, без бритон.
За боята преди се  боядисвах със Шварцков!
Виж целия пост
# 9
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права...

И моята е такава, на етажи е, само че е супер права, а аз само гледам да я направя по-начупена... Какви са тенденциите не знам, знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Виж целия пост
# 10
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:
Виж целия пост
# 11
С дълга коса съм, боядисана блондинка Simple Smile До скоро бях на цветни кичури, но само черното остана. Може би ще си направя нови кичури. Мислех си да си боядисам косата черна, ама хем не е практично за лятото, хем после не знам как ще го махна черното Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Eй с такава - тази в дясно Flutter Цветът си е естествения.
Виж целия пост
# 13
В момента-като разплетена кошница Embarassed,но...другата седмица ще се превеждам във приличен вид  Blush
Дайте още сайтове с прически, плиииииз
Виж целия пост
# 14
С някаква неопределима, ама със сигурност няма нищо общо с модните тенденции  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия