Гадни комари

  • 440
  • 6
Мами как се пазите от комарите и най-вече как пазите бебоците? Бях чула, че тези за контакта не били хубави да се слагат при бебоци  newsm78. Мен вече ме охапаха, а искам поне бебчо да предпазя. Моля споделете как да защитя човечето  Praynig
Виж целия пост
# 1
Нямате ли мрежи на прозорците?
У нас сме с мрежи и нямаме комари.
Виж целия пост
# 2
Имаме ама пусто незнам от къде влизат тея гадинки  #2gunfire.
Виж целия пост
# 3
нашата кошарка е от сгъваемите, дето са с мрежа отстрани, а не дървени решетки - та, към тази кошара има и мрежа против комари и през нощта я опъвахме отгоре и нямахме проблеми
Виж целия пост
# 4
Само мрежите са решение.
Ние имаме москитник - балдахин за дървеното легло. Иначе на сгъаемото легълце си има отделна мрежа против насекоми...
Виж целия пост
# 5
има на електричество за вкъщи или на батерии за навън  машинки настроени на някаква честота за да гонят комари,мухи,паяци и тн има и за кучета ,котки,мишки-всяко животно си е на различна честота.тъкмо днес си купих за комари(вече имам за паяците и съм доволна).
Би трябвало да ги има в големите магазини за градински неща-май Практикер се казва такъв магазин в Бг.
Виж целия пост
# 6
Влизат от входната врата, гадовете  #Cussing out Ако можеш включи в коридора машинка с течност или таблетка, има ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия