Лосион срещу кърлежи и комари

  • 6 242
  • 24
Днес в Хит ми дадоха някаква брошура на био-лосион срещу комари и кърлежи безвреден за новородени и деца.Казва се Цанцарин
Виж целия пост
# 1
Съвсем съм изперкала Mr. GreenМоля някой модератор да премести темата в На пазар за информация
Виж целия пост
# 2
мноооооооооого мерси за инфото  bouquet
Виж целия пост
# 3
Срещах го накъде в един от форумите, мисля че беше с деца на екскурзия и т.н. Но не съм пробвала първо ще питам джипито. Въпреки това имаше нужда от такава тема  bouquet    лято е  Nature Sunny макар да не личи по времето на вън Wear Umbrella
Виж целия пост
# 4
Мерси за инфото, аз скоро се бях зачудила дали има нещо подходящо за нашата възраст Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Мерси. Тази година ще купя такъв.

Миналата ползвахме AUTAN (family) стик и лосион. Много съм доволна. С лосиона трябва да се внимава, защото при попадане в устата горчи доста. Иначе пише да не се прилага на деца под 2г. и кърмачета.
Виж целия пост
# 6
И аз си купих днес Цанцарин лосион против кърлежи, а онзи ден и спрей против комари, ама още не сам ги пробвала, че то в това лошо време къде да ходи човек толкова. Някой пробвал ли ги е?
Виж целия пост
# 7
В аптеката видях, че има AUTAN Junior. Предполагам, че той става за по-малки деца.
Виж целия пост
# 8
СУПЕР! Като някой го ползва да каже как е
Виж целия пост
# 9
na men v aptekata mi kazaha, che autan junior e za po-golemi deza, t.e. sled 2 god...
Виж целия пост
# 10
А като цени как са?
Виж целия пост
# 11
и на мен в хит-а ми дадоха брошурка и малка мостричка за кърлежи!
но ако някой го е пробвал - нека каже дали е добър!
Виж целия пост
# 12
аэ полэвам OFF и съм много доволна
Виж целия пост
# 13
аэ полэвам OFF и съм много доволна


И ние така вече 3 г. ! Peace
Виж целия пост
# 14
Уважаеми мами! Аз съм представителя на Цанцарин за североизточна българия и по професия съм лекар. Случайно попаднах в този форум - брат ми има потомство!
Цанцарин е единствения продукт у нас подходящ за деца от нулева възраст. Предимството му е че е направен изцяло от естествени продукти! Няма никакви токсични химически съставки. Можете да го ползвате без страх. Доста от GP-тата не го познават понеже е на пазара от два месеца. Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия