Горещо с Алисия и Божинов

  • 5 533
  • 22
Тази Алисия, колко е проста и как простее и селенее.Колко са смешни като се заобясняват,че не са материалистки  newsm03 и как си изкарват парите сами,а съфсем случайно разбират,че човека до тях е богат newsm12.Виж Валери е сладурчо,но как се е запотил под мишниците в предаването newsm48,а между другото богат ли беше rotfImboАлиска добре се е ориентирала.
Виж целия пост
# 1
Безразлична ми е, и не я гледам.
Виж целия пост
# 2
Мани, а Валерчо от половин час обяснява, че от 1 година не е правил секс.А Венетка не му вярва Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ъъъъъ, тоя не го знам талантлив футболист ли е, но по - добре да не си отваря много устата  Mr. Green. Нея няма да я коментирам......... Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 4
Е-е-е, нали родителите на Алисия имали верига от магазини за хранителни стоки newsm78Чудя се, как тези мацки никога не се интересуват от парите? Ех, тази пуста любов #Crazy
Виж целия пост
# 5
За тези, които не са ги видяли




И какво излезе всъщност? Имат ли връзка или не?
Виж целия пост
# 6
За тези, които не са ги видяли




И какво излезе всъщност? Имат ли връзка или не?
Тая Алисия прилича на надуваема кукла на снимката  newsm78
Виж целия пост
# 7
По скучно издание на Горещо не бях гледала.
Виж целия пост
# 8
Ами как ще му повярва Венетка? Футболистчето много си падало по манекенки и певачици, ако са и малко по-големи от него  ShockedСпоред мен, си правят някаква реклама. Money
Виж целия пост
# 9
Тая Алисия прилича на надуваема кукла на снимката  newsm78

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Вярно бе!
Виж целия пост
# 10
Лелеееееееее...тоя Божинов е непоносимо тъп! Ужас....наистина 1 изречение нямаще без да каже 5 пъти "в смисъл"..да си рита топката и да не си отваря устата!
Виж целия пост
# 11
Горкия Божинов,нямали коя да му пусне.Ето в случая и парите не помагат hahahaАлиска е готова с тези зъбки като на катеричка  ще ги върши едни опасни Embarassed,но да не си помислите,че е заради паричките smile3532
Виж целия пост
# 12
Много неадекватно се държаха гостите, аз така и не разбрах коя е Алисия и другарчето и, но нейсе, не ми харесаха.
Виж целия пост
# 13
Отначало го гледах, ама по едно време се усетих,че повече пиша във форума и доста неща от разговора пропуснах ... та не ми беше толкова интересно ...
А тази Алисия не каза ли, че се пази девствена за първата брачна нощ, или съм чула недочула ... newsm78
Виж целия пост
# 14
Тая Алисия прилича на надуваема кукла на снимката  newsm78

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Вярно бе!

Peace ....а дали наистина не е такава newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия