Дрехи за бременни "Mammy'S"?

  • 571
  • 5
Здравейте,момичета!!!Някой купувал ли си е нещо на тази фирма на дрехи за бременни-"Mammy'S"?Продавали ги в Штъркела в Пловдив и срещу Биберона във Варна? Моля ви,ако някой знае или е виждал нещичко да ми пише!!!Благодаря ви!!!
Виж целия пост
# 1
Момичета, никой ли все още не е разгледал тези дрехи на "МаммY'S"?Много ценя мнението ви и бих искала да го чуя !!!
Виж целия пост
# 2
Ей щом толкова ти харесват - какво чакаш? То и без това ще ги носиш 2-3 месеца!
А и всяка бременан има спец фигура - това което на теб би ти отивало - на мен може въобще да не ми стои /като линия/...
Така, че просто ако ти харесва - взимаш и се хвалиш тук ;-0
Пусни и снимки да изплакнем окото
Виж целия пост
# 3
da,az otidoh onsi den v Starkela v plovdiv i si kupih tova onova ot tesi drehi i sam mnogo dovolna.zvetovete sa im sveji,kroikite sa im to4no sa bremenni.nikade ne te ubivat ili pristiagat.i koeto e mnogo vajno sa na dostapni zeni.vseh si lenen pantalon sa 40 lv.koito i sled rajdaneto moga da nosia.roklite sa po 30 lv.ima mnogo bluzki ,potnizi kasi pantaloni,rokli.
Виж целия пост
# 4
vav varna sa6to gi prodavat sre6tu magasin Biberon,v edna prese4ka na glavnata,v edno malko magazin4e.kupih si edin lenen pantalon i edna lenena roklia.i s tiah ste iskaram do kraja.nai-vajnoto,4e isglejdat kato sa normalni hora,a ne kato sa ba4vi.i ne te pristiagat i ubivat na korema v sa6toto vreme.skroeni sa to4no sa bremenni.ne sa i osobeno skapi.uspeh
Виж целия пост
# 5
topy и loky, много нескопосан опит за само?-реклама. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия