помогнете ни за колички и шишета

  • 1 432
  • 20
Здравейте мили майки,
Със съпруга ми сме в очакване на първото ни дете в началото на юли. Имаме възможност, но не можем да си изберем хубава количка. Имам предвид, че искаме триколка с големи гуми и се триумим между Куйни, Чико и Джени, но нямаме представа, коя да изберем. Ще сме благодарни за мненията Ви, защото не можах да се ориентирам във другите теми.
Също така се чудим и за шишетата на Авент или на Чико да си вземем?
Поздрави на всички newsm78
Виж целия пост
# 1
За шишетата-100% Авент.
За количката-друг да каже,ние сме с Чиполино.
Виж целия пост
# 2
За шишета и аз съм 100% за Авент.

За количка: Макси Кози, АВС Дизайн, Чико, Нео Нато, за тези се сещам. Гледай да не е лъскава а функционална.
Поразгледай темите назад в На пазар и може да ти допадне нещо.
Успех и леко раждане.
Виж целия пост
# 3
За шишетата-Avent
За количката-аз съм с триколката на TCM,страшно съм доволна,но предполагам,че тя не ви интересува.
Успех в търсенето Grinning
Виж целия пост
# 4
От изброените марки колички аз съм за Quinny. От години правят триколки и са изпитани. Chicco изкараха триколка едва тази година (или края на миналата беше  newsm78), та все си мисля, че ще има какво да изпипат още в следващите модели.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз съм за Quinny i Avent.
 
Виж целия пост
# 6
Aз си купих Quinny Speedi SX С кошничка за новородено на Maxi-Cosi количка и шишета на Авент и др. Браун. След дълго допитване и разговори с другите мами стигнах до тези марки и се надявам да остана доволна.
Успех и на теб.
Виж целия пост
# 7
От изброените марки колички аз съм за Quinny. От години правят триколки и са изпитани. Chicco изкараха триколка едва тази година (или края на миналата беше  newsm78), та все си мисля, че ще има какво да изпипат още в следващите модели.  Rolling Eyes

Верно, така е! И аз нямам много доверие на новия модел триколка на Chicco! Quinny -  с две ръце съм за тази марка, ползвахме моделите Speedi SX и Zapp, ултра доволна съм и от двата модела  newsm10
Шишетата -  всяко бебе има различни предпочитания, не бързай да купуваш много бройки. Моето най-хареса Bfree.
Виж целия пост
# 8
Що се отнася за количките, имам Quinny Speedy SX с кош за лежащо бебе и кошница ( Макси Кози) и съм много доволна. За Джени също знам, че са добри. А за шишета, купете по едно от различни марки, наистина всяко бебе има различни предпочитания. Дъщеря ми харесваше Чико и то само с каучукови биберони, а сега бебето предпочита Бебе Комфорт и Авент. Успешно раждане.
Виж целия пост
# 9
Quinny!
А защо бързате със шишетата? Аз се заринах пък така и не ползвахме...  Laughing
Виж целия пост
# 10
Avent за шишетата, Quinny за количката Hug
Виж целия пост
# 11
За шишетата - Авент!
За количка не мога да кажа нищо за тези марки, на които сте се спрели. Но триколката е доста удачен вариант!
Леко раждане!
Виж целия пост
# 12
За количката-купих комбинираната триколката на Чико в пълния комплект/ТRIO S3/-със зимен кош, кошница за кола.
За шишета-авент или Чико
Виж целия пост
# 13
За количките немога да коментирам- нашата не е триколка, иначе е хубаво, че сте се ориентирали да е с големи колелета- возят по-меко, не друскат детето по тези разбити тротоари!
За шишетата бих те посъветвала да изчакаш малко. Аз си накупих предварително 5 броя на Чико, които си стоят чисто нови, защото с помпата за кърма на Авент вървяха 2 големи шишета, а със стерилизатора (пак на Авент) 2 малки. Случи се така, че немога да кърмя (цедя се с помпата и давам на бебка кърмата с шише и биберон) и използвам тези на Авент. Бебка си свикна с тях (въпреки че бибките са определено доста по-твърди в сравнение с тези на Чико) и когато съм пробвала да давам Чиковските ги върти в устата и плюе. Според мен с каквито биберони започнеш, такива ще са любими на бебето. Имай впредвид, че шишетата за взаимнозаменяеми (в смисъл на помпа за кърма Авент можеш да сложиш и шише Чико, също така биберон Авент може да се сложи на шише Чико).
Надявам се да съм била полезна! Успех в избора!
Виж целия пост
# 14
AVENT  newsm10 newsm10 newsm10, за количка незнам ние сме с MAG
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия