Винаги ли изглеждате " перфект"....

  • 2 197
  • 46
пред мъжо?
И как влияе вашето занемаряваме поради многото ангажименти на сексуалния живот ( с мъжо ) ?????????
Виж целия пост
# 1
 Flutter Не, не винаги - сутрин определено не съм "перфект".

Изобщо не му влияе дали ще съм с мъжка пижама или мрежест чорапогащник. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не, далеч не винаги. Всъщност, всичко зависи от това, какво той и ти определяте като перфектен външен вид. Аз рядко се гримирам и се контя примерно и на него му е по-скоро странно, като се наглася много за излизане  Joy Но гледам да съм епилирана, да няма загрубели петички и разни такива. Сега, като сме отново разделени, гледам да ходя при него с най-хубавото си бельо да речем и всичко да ми е на 6, но и когато половин година живяхме заедно (сега за съжаление нямаме тая възможност) гледах да не се занемарявам (много  Blush).

Не че на него много му пука де, сексуалният живот никога не е страдал от това, че не съм имала време да хвана епилатора примерно.  Joy
Виж целия пост
# 3
Рядко съм перфектна, а мрежест чорапогащник никога и за никого не бих си купила !  Party
Малееееее, асо секса ни зависеше от мрежестите чорапогащници или черни чорапи с висок ток, щях да съм си вечно на "сухо" !  hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Според мен сега е момента да изглеждаме наистина перфектно,много жени като се омъжат и родят едно детенце и се занемаряват,а не трябва да се случва това.Трябва да се грижиш още повече за себе си и да доставиш удоволствие на човека до теб,така че да се гордее каква жена има,а не да го е срам от теб.Да аз винаги изглеждам и се чувствам перфектно от ноктите на краката до връхчетата на косата.
Виж целия пост
# 5
Ами старая се винаги да съм пърфект и на 6 Flutter, но не заради мъжо или някой друг, ами заради самата себе си Peaceдали заради това ,дали заради друго сексуалния му апетит е огромен и не се е променил и грам през 10-те год ,в които сме заедно Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ами май не, особено сега в бременна в 6 месец
Виж целия пост
# 7
Аз май никога не съм перфектна  Wink
В къщи се нося с торести дрехи, рошава и т.н., но не съм забелязала да му действа на мъжО - винаги е готов да ми налети  Laughing
Виж целия пост
# 8
Разбира се, дори по пижамата, която не мога да я махна до обяд през делничните дни, пак си се харесвам  Heart Eyes  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Не, не изглеждам  винаги " перфект"....  Laughing Laughing Laughing
А с мъж ми дори и като не се чуствам " перфект" сексуалния живот е " перфект" Joy
Виж целия пост
# 10
Това, което за мен е перфектен вид, за мъжа ми е "прекалено нагласена". Харесва ме естествена - без грим, по анцуг и на опашка. Ако нещо във външния ми вид може да повлияе желанието му, това е да кача 10 кила (ще се отрази първо на моето).


jijka , оправи си профила - пише се необуздан!
Виж целия пост
# 11
Според мен сега е момента да изглеждаме наистина перфектно,много жени като се омъжат и родят едно детенце и се занемаряват,а не трябва да се случва това.Трябва да се грижиш още повече за себе си и да доставиш удоволствие на човека до теб,така че да се гордее каква жена има,а не да го е срам от теб.Да аз винаги изглеждам и се чувствам перфектно от ноктите на краката до връхчетата на косата.
Точно така и аз съм на същото мнение   Grinning
Виж целия пост
# 12
Перфектно не, но се старая да не се занемарявам. Сексът ни определено не зависи от мрежестите чорапи, но се чувствам супер некомфортно, когато не съм се фризирала на подходящото място Embarassed
Виж целия пост
# 13
Не, не изглеждам винаги перфектно, но никога не си позволявам ( дори повече заради себе си) - да бъда с космарлаци, да мириша неприятно, и да съм без подържан маникюр и педикюр! Peace
Виж целия пост
# 14



jijka , оправи си профила - пише се необуздан!
[/quote]


 Голямо благодарско за корекцията Embarassed  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия