алергии към продуктите на Джонсън

  • 1 305
  • 28
  Здравеите!
   Правят ли алергии бебетата от продуктите на Джонсън?
Виж целия пост
# 1
За бебо не знам,ама аз правя и за това на него не съм експериментирала.
Виж целия пост
# 2
Аз като бременна направих алергия от бебешкото олио на Джонсън и бях категорична,че каквото и да е от тази козметика няма да купувам за децата си.
Виж целия пост
# 3
Племенникът ми направи страшна алергия от бебешкото олио. От тогава нищо на Джонсън Naughty
Виж целия пост
# 4
Малкия е мазан с олио и крем за дупето като бебе, нямаше проблем, но му бяха подарък от Гърция.
Казват, че тези, кото се продават в БГ са с турско производство.
Виж целия пост
# 5
По-известните марки като "Джонсън" и "Памперс" понеже се радват на голямо търсене у нас, не се внасят оригинални, защото са скъпи и има по-малко печалба. А тъй като турците са се погрижили да произвеждат ментета, тези по-известни марки са производство и внос от там. Съответно не са с гаранцията за качество на лицензирания им производител. Така че съвсем нормално е да има и алергични реакции. Тъй като мен ме предупредиха овреме въобще не съм си правила опити с хлапето. Щом детето прави алергична реакция по-добре не го мажи, изчакай няколко дни и мини на друга козметика  Peace
Виж целия пост
# 6
дааа доста често срещано явление е алергичната реакция към продуктите с тази марка...аз не бих я пробвала дори
Виж целия пост
# 7
  Здравеите!
   Правят ли алергии бебетата от продуктите на Джонсън?
Със сигурност!
Виж целия пост
# 8
Когато бях бременна се мажех с олио на Джонсън с алое. Направих страхотна алергия. После 2 месеца коремът и гърдите ми се белеха. Sick Естествено че не съм мазала бебето си с такова... Но една приятелка ми изпрати козметика на Джонсън от Англия - ами нищо общо няма с тукашната, защо така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Не бих купила от БГ нищо от тази марка ,а и не само.Пълно е с ментета. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Аз пробвах олиото когато бях бременна и цялата станах на петна ooooh!.Не бих изплолзвала тази козметика за детето си Naughty
Виж целия пост
# 11
веднъж го пробвах и малкия веднага се обрина
Виж целия пост
# 12
На тия,продаващи се у нас аз не съм привърженик,свидетел съм на доста обриви,при4инени от посо4ената марка. #Crazy
Виж целия пост
# 13
Нашата педиатърка не ни препоръча да използваме Джонсън. Думите й бяха: САМО ДЖОНСЪН НЕ ПОЛЗВАЙТЕ. ДАВА МНОГО АЛЕРГИИ.
Виж целия пост
# 14
Не бих купила от БГ нищо от тази марка ,а и не само.Пълно е с ментета. ooooh!

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия