Тема за тефлонов тиган

  • 28 619
  • 97
Искам да имам един, ама качествен тиган! Close  Готова съм да отделя доста пари, но да трае. Два от серията индженио вече си заминаха към кофата,  единия преди час. Знам, че тефлона се дели на класи по... твърдост ли да го нарека, някои тефлонки се драскат и се ползват само с дървени прибори, а по други мога да си стържа с металната лъжица. Е, искам от тези които издържат на метал и на яка употреба. Препоръчайте ми магазин или марка тефлонови съдове или и аз не знам какво, знам само, че ИСКАМ добър тиган!
П.С. Може и у мен да е вината, ама индженио са боклук! И прословутата червена точка изчезва на второто ползване. И не ги търкам - мият се в миялната, ама пак се скапват.
Виж целия пост
# 1
 Thinking Аз нямам такива проблеми, да не си попаднала на менте?
Виж целия пост
# 2
Тефлонов тиган никога вече  Naughty Naughty Naughty
Пълни боклуци.

Тигана трябва да е с дебело дъно, както и тенджерата.
Бяха ми казвали някава скъпа марка тигани, много качествени - не помня марката...  newsm78 пусках такава тема в "Дом и семейство", ако не се лъжа..
Виж целия пост
# 3
Аз имам на Тефал и съм супер доволна.От както го купих само него си ползвам PeaceВ пове4ето слу4ай ползвам дървени бъркалки,но има моменти когато използвам и от металните Mr. GreenМия го с гъба и веро само Wink

п.п.А как така ви из4езват то4ките newsm78
Виж целия пост
# 4
Защо така бре, аз имам Тефалче, с точка, купено от реномиран магазин, т.е. не Метро  Close.

Правя омлети, запържвам месо, пържа тиквички и картофи - нямам проблеми. От 2 месеца ми е, като нов е.

Внимавам, не го оставям мръсен, мия го веднага.  Thinking

Виж целия пост
# 5
И аз ползвам дървени бъркалки.
Нещо не ми харесват тези тефлонови тигани...
Изтри се точката, олющи се отвън  newsm78  Sick
Купих си го от Метро, през август миналата година.  Thinking Thinking

Виж целия пост
# 6
Купих си го от Метро, през август миналата година.  Thinking Thinking



Имаше тема в Дом и семейство, че на Метро са ментета -аз така си го обеснявам.  Tired
Виж целия пост
# 7
Аз пак да си похваля страхотния тиган Таурус от Технополис Mr. Green :mrgeen:
Виж целия пост
# 8
Янтра,явно тези,които са доволни от тиганите си, ги използват по-рядко.Аз вече си мисля,че тези тигани са полезни само за  N-брой часове употреба,и вероятно при моя съм стигнала предела.На моя му изчезна точката,вече всичко се лепи,трудно се почиства,дори и Меглио не му действа,абе за боклука е,но си признавам,че му взех душичката от употреба.Закуски сутрин,печено за обед,за вечеря .Така,че ще видя дали някой ще предложи нещо по-качествено за замяна.
Виж целия пост
# 9
Ами моето индженио едното беше от Билла, другото ми е подарък - и двете тц. Само с дървена шпатула са ползвани и пак се скапаха за 6-7 месеца.  Имам и един друг тиган с дебело дъно, от ТСМ - и той не ми харесва, в него пък всичко залепва, а аз искам да готвя без мазнина. Това как става на грил-тигана ми (единствения ми тиган от, койт мога да се похваля!) ?
Виж целия пост
# 10
Ето още две теми за тигани  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101352.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92382.0
Виж целия пост
# 11
И аз гласувам за Таурус. Имам и Тефал, ама нито термо спота му е термо, ни пък ме кефи самото тефлоново покритие. Моя си го довлекох от чужбинско и много ме съмнява да е менте, просто толкова си могат #2gunfire
Виж целия пост
# 12
Аз имам два тигана Тефал с червена точка - никакви оплаквания. Готвя без или с много малко мазнина.
Виж целия пост
# 13
Нямам никакви оплаквания.Имам 2 на Тефал и съм много доволна.
Виж целия пост
# 14
И ние имаме 2 тигана ТЕФАЛ - купихме ги преди 2 години от едни промоции в Била (събираха се точки и т.н.). От тогава не съм ползвала други тигани, много съм доволна, термоспот си имат още и се измиват съвсем лесно просто с гъба и веро. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия