Какво мислите за НЕСТЛЕ-ДЖУНИЪР

  • 1 504
  • 20
Ние бяхме на НАН но вече навършихме 1г и незнам дали не трябва да му давам ДЖУНИЪР newsm78Какво мислите вие мили мами?Ако има такива които са го ползвали нека ми дадат мнението си .Благодаря ви предварително newsm51
Виж целия пост
# 1
P.S.  По принцип само вечер пием НАН
Виж целия пост
# 2
Когато навърши годинка, минахме на Nestle, аз го слагам сутрин в кус-куса или в кашата. Доволна съм от това мляко и за сега не сме имали проблеми от него.
Виж целия пост
# 3
Можеш да го даваш вече. Хубаво е млякото и само то се внася в Бг за деца над годинка ( изключвам 3-ките, понеже те по принцип са до годинка).
Виж целия пост
# 4
И моята госпожица е на такова мляко след годинката, много си го обича, има дни , в които нищо не яде, освен млякото. ние успешно минахме през НАН 1, НАН 2 и сега Джуниър, благодарение на тях порастна newsm44
Виж целия пост
# 5
Моят син пък нещо не го харесва и от годинка пие Фризо 3 , което също е за деца от 1 до 3години. Преди това и ние бяхме на НАН.
Виж целия пост
# 6
От около 2 седмици вече минахме на Нестле Джуниър. Въпреки, че моята бебка отказва да пие чисто АМ, каквато и да е марка, смятам, че е хубаво, а и не знам да се внася друго АМ за деца над годинка.
Виж целия пост
# 7
Много си харесваше малчо. Пиеше го сутрин в 10 часа .
 Вечер не пиеше мляко след годинката , а си беше на вечеря ,като голямо момче Wink .
Виж целия пост
# 8
И моята госпожица е на такова мляко след годинката, много си го обича, има дни , в които нищо не яде, освен млякото. ние успешно минахме през НАН 1, НАН 2 и сега Джуниър, благодарение на тях порастна newsm44

И Василена с дни не ядеше друго, само от него живееше. Чак към 1г и 7м. спря да го пие.
Виж целия пост
# 9
Моя син е вече на 5 и всяка сутрин преди да отиде на градина пие по негово желание мляко. Обича от бебе АМ. Сега купувам или Нестле Джуниър, или Фризо3 (преди пиеше Фризомел (сегашното Фризо2, който помни)- за над 1 година тогава нямаше млека) - от бебе не е спирал да пие такова мляко. Даже за него е вместо шоколадче  Simple Smile , ако слушаш, ще ти направя една чаша мляко.
Малката не му е много фен, като види батко си, тогава иска и тя. При нея въвеждах малко по-късно млеката за следващата възраст (и пюретата) Фризо1 до 8-9 месеца (не си спомням точно), Фризо2 до година и половина - и един прекрасен ден млякото в нейната кутия беше свършило, имаше в кутията на батко и, и така минахме към Фризо3. Тя яде кисело мляко като за световно - по 1 кофичка наведнъж - сама го предпочита, не я карам аз.
Виж целия пост
# 10
аз купувах ХИП-3,но от 2 седмици по магазините го няма и минахме на Нестле,Алекс го хареса и си го пие.слагам и го във всички закуски които се правят с мляко-макарони,кус-кус,мляко с бисквити,кремове.... Peace
Виж целия пост
# 11
Моята също вече е над годинка  Mr. Green И се чудех какво мляко да и давам като се приберем лятото. Малката изпива от бутилка по около половин литър на ден  Crazy а ако направя и кремче няма изхранване. Исках да попитам НЕСТЛЕ-ДЖУНИЪР в хладилници ли го продават или е редом до сухите млека?
Тук има едни млека за деца над годинка, но не са в хладилници, а трайността им е ужасно голяма ooooh! Затова се отказах от тях и преминахме директно на екологично чисто краве мляко, което се съхранява в хладилник.
Виж целия пост
# 12
Исках да попитам НЕСТЛЕ-ДЖУНИЪР в хладилници ли го продават или е редом до сухите млека?

Джуниър е сухо мляко, в кутии, подобно на НАН 1 и  НАН 2 Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Гери го обича много Peace
Виж целия пост
# 14
Исках да попитам НЕСТЛЕ-ДЖУНИЪР в хладилници ли го продават или е редом до сухите млека?

Джуниър е сухо мляко, в кутии, подобно на НАН 1 и  НАН 2 Simple Smile
Тук за над една годинка има готови млека в бутилки и реших, че и у нас е така  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия