Нали обещах да ви държа в течение.

  • 1 538
  • 30
Момичета, нали помните, че подадох жалба в РИОКОЗ-Пловдив, защото в нашата кухня дават кренвирши. Тогава обещах, че ще ви държа в течение на нещата.
И ето новините-в нашата кухня вече не дават кренвирши. И доколкото разбрах от мама Джул/тя е питала понеже/ вече няма и да дават.
Та така. Постигнахме една малка победа.
Виж целия пост
# 1
Браво Hug Hug дано има повече такива заинтересовани и куражлии мами  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
 smile3501 newsm44 Браво
Виж целия пост
# 3
Браво Renci, може би такива хора като теб някога ще променят нещата в нашата държава. Честита голяма победа!
Виж целия пост
# 4
 Peace
Браво !
Виж целия пост
# 5
Браво, браво на теб, че не се отказа и има резултат.Много се радвам  Hug
Виж целия пост
# 6
Браво Renci, може би такива хора като теб някога ще променят нещата в нашата държава. Честита голяма победа!

Браво!!! Трябва да има повече хора като теб, да си търсим правата, иначе държавата е за никъде!
Виж целия пост
# 7
Браво!А има ли някакви санкции за виновните?Аз не съм чела този ти постинг,но такава идиотщина трябва да се накаже по някакъв начин!Как не ги е срам!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 8
БРАВО  newsm10
Виж целия пост
# 9
Не зная дали има санкции за кухнята. Честно казано не съм проверявала. Тамън вече мислех да ида да проверя дали жалбата има движение и мама Джул ми каза новината. И тека вече втора седмица не са давали кренвирши. Надявам се да не е само за замазване на очите, защото ако след време пак почнат да дават пак ще подам жалба.
Виж целия пост
# 10
Браво renci! thumbsup
И аз чух от една мама, че в някои кухни в София дават кренвирши на децата. Sick И ако е така се чудя дали да записвам бебка на кухня. То ние не ядем кренвирши, пък камо ли на нея да дам. Twisted Evil Нека мамите кажат дали в София наистина е така!
Виж целия пост
# 11
Момичета, нали помните, че подадох жалба в РИОКОЗ-Пловдив, защото в нашата кухня дават кренвирши. Тогава обещах, че ще ви държа в течение на нещата.
И ето новините-в нашата кухня вече не дават кренвирши. И доколкото разбрах от мама Джул/тя е питала понеже/ вече няма и да дават.
Та така. Постигнахме една малка победа.
Браво  bouquet
Виж целия пост
# 12
Ами ние сме към частната кухня в София и преди две седмици имаше лазаня с кремвирш  newsm78 Може би трябва да се обадя да попитам и аз защо давам кремвирши  Thinking
Виж целия пост
# 13
Браво, значи правата Ни все пак съществуват, просто трябва да се търсят по-настоятелно.
 Peace
Виж целия пост
# 14
Браво! Трябва да има повече хора като теб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия