Eвтини сандали на Колев и Колев в "Комсед"

  • 1 674
  • 11
Знаете ли, че в Комсед намерих сандали за 29,90 и то като за големия ми син 32 номер.
Бяхме тръгнали за бебката за буйки, но  вместо това намерих страхотни сандали за баткото.
Колкото и да е смешно, но покрай децата и аз се уредих с готини обувки. Не знаех, че КК правят големи обувки до 38 номер.
Виж целия пост
# 1
каде е тоэи магаэин  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
каде е тоэи магаэин  Rolling Eyes


http://comsed.net/

София

централен офис и склад
ул. Тодор Каблешков 76
тел. 02 / 958 99 15; 02 / 958 99 16; 02 / 958 99 17
факс: 02 / 958 99 18
e-mail: comsed@comsed.net
Пловдив

1. ул. Александър Батенберг 31- Търговски център “КОМСЕД”
2. ул. Брезовско шосе 143- офис и склад
тел.032 / 96 15 45; 032 / 945 52 59


Варна

кв. “Чайка”, бл.68, вх.В- партер
офис, магазин и склад - тел.052 / 300 656



Виж целия пост
# 3
В София се намира до Била Мотописта. Най- лесно е с трамвай 7. Слизаш на спирката на Била и вървиш 5 минути по улицата нъвътре.  Като минеш покрай Била в дясно вече се вижда сградата на Комсед.
Виж целия пост
# 4
 newsm53много благодаря эа подробната информатция
Виж целия пост
# 5
Такива намалени сандали и обувки от стари колекции има и на много други места-в склада им,на Илиенци,в пресечката на Пиротска
Виж целия пост
# 6
А някой може ли да ми обясни къде на Илиенци им се намира склада на Колев и Колев.
Ама подробно, като за трудно ориентиращ се.
Виж целия пост
# 7
  да наистина акоже да ни упътиш
Такива намалени сандали и обувки от стари колекции има и на много други места-в склада им,на Илиенци,в пресечката на Пиротска
Виж целия пост
# 8
А някой може ли да ми обясни къде на Илиенци им се намира склада на Колев и Колев.
Ама подробно, като за трудно ориентиращ се.
Ами не знам дали ще мога, но ще пробвам. Значи това, което аз съм видяла не е склад, а магазин. Малко преди централния вход има нови магазини, влиза се навътре, те са отляво и от дясно, повечето магазини са празни, има един за детски дрешки, и някъде срещу него беше на К и К. лесен е за намиране.
Виж целия пост
# 9
 Забравих да добавя, че цените наистина бяха доста ниски и даже се учудих дали наистина са на КиК, но явно са от стари колекции. Имаше сандали по 10лв.
Виж целия пост
# 10
ул. Цар Самуил 72, тел.: 02/988 81 39 -това е пресечка на Пиротска
София, ул. Арх. П. Момчилов 5-8 -това е склада,продават и на дребно на същите цени като в магазините
 тел.: 02/929 21 65

За илиенци не мога да дам точно обяснение Sad
Виж целия пост
# 11
На Илиенци са си затворили магазина по- добре не се разкарвайте. Но постоянно с ниски цени продават в единия от магазините на Самуил72.  Склада им се намира в Красна поляна, но и там продават всичко както в магазина.(на същите цени) Но пък от днес правят 20% намаление във всичките си магазини. Има даже и обувки на тези цени, не само сандали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия