Тъмно зелено ако

  • 5 138
  • 22
Днеска цял ден акото на сина ми е тъмно зелено и преди да се обадя на педито реших да видя вие какво ще ми кажете.Случвало ли се е при вашите деца и ако да на какво се е дължало това?
Виж целия пост
# 1
С какво се храните?
Виж целия пост
# 2
Нашето си е такова много отдавна, е вече не защото ядем много разнообразна храна, но иначе на вашата възраст  и нашето беше такова, това е от адаптираното мляко, защото в него има желязо ! Консултирала съм се с куп доктори и всички казаха че е ок и е нормално, виж друг е въпросът ако сте на кърма ! Не се притеснявай !!!  Hug
Виж целия пост
# 3
А да бе - с Аптамил
Претеснявам се ,защото мнооооооооого плаче преди да се изака и имам чувството че коремчето много го боли,а коликите ни отминаха уж отдавна.
Виж целия пост
# 4
аз знам че когато акото е зелено е изстинало коремчето.е зависи какво зелено е акото
Виж целия пост
# 5
Имах подобни проблеми, защото послушах педито, която препоръча да дам на 3 месечно бебе плодово пюре, защото има запек (кърмено бебе!)  #2gunfire
Когато минахме само на мляко, проблема изчезна, без безбройните лекарства които беше предписала!
Виж целия пост
# 6
Ако много се притесняваш занеси го за изследване,за твое успокоение.Все пак вярвам,че е от млякото,моите и двамата така си ходеха!Успокой душата!
Виж целия пост
# 7
Моята педиатърка казва, че това с зеленото ако са си бабини девитини. Просто детето има контакт с много неща от околната среда....Нема да се шашкаш! Ако има запек то си личи от това колко е твърдо акото, а ако няма може просто да му се е подуло коремчето. Ще му мине на хлапето!
Виж целия пост
# 8
На вашата възраст и нашето ставаше такова тъмно зелено,но и миризливо когато пропуснем ден да не акаме.
Виж целия пост
# 9
Даваш ле плодови сокчета? На бебка акото и ставаше зелено когато прекаляваше с количеството плодови сокчета.
От коликите също става зелено.
Виж целия пост
# 10
На вашата възраст имахпе период със залено ако, но аз го отдавах на плодовите сокчета и най-вече на ябълковия сок, който и правих.
Виж целия пост
# 11
зеленият цвят на изпражненията се дължи на окисляване
това може да стане още в червата (при колики например много често е зелено, заради газовете) или в самия памперс
Виж целия пост
# 12
Ми и при нас се получавва чат пат, зелено ако, същщо сме на Аптамил
Виж целия пост
# 13
ако е още само на кърма - доколкото знам или е настинало малко или има колики. ако хапва и други - или от храната или има колики  Wink
Виж целия пост
# 14
НИе бяхме на НАН и пак имахме зелено ако ... даже много често ...
Бяха ми казвали, че значи настинка, ама май не е напълно вярно това ...

Моята педиатърка казва, че това с зеленото ако са си бабини девитини. Просто детето има контакт с много неща от околната среда....Нема да се шашкаш! Ако има запек то си личи от това колко е твърдо акото, а ако няма може просто да му се е подуло коремчето. Ще му мине на хлапето!
...

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия