За изключително ниското качество на КК и безумно високите им цени

  • 4 637
  • 64
Искам да изкажа разочарованието си от обувките на КК.Абсолютно занижено качество.Това не е само мое мнение,а на всички майки с които контактувам.Как може тези боклуци да са по 40-50 лв,да не казвам повече?Взех на сина си два модела от новите с мисълта,че купувам за детето си най-доброто.Още на третото обуване вързанките оцветиха кожата на езичето.Другите са велурени и да не казвам колко цвята смениха.
И най-важната част на обувката при прохождащо детенце-свода,липсва частично.Просто кожата и на двете обувчици е набрана на ръка и то на различно ниво,една от друга.Ужас.А се пишат за качествени.Купих му от Турските,пак естествена кожа и едни Китайски,е ми не мръднаха.Нито цвят смениха,нито свода липсва.Изпипани,а ще ме уверяват да избирам Българското...
Виж целия пост
# 1
кУПУВАЙ,Минимен,Перлина,Примиджи,Ню бебе  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз от КК не купувам, отказала съм се. За тези пари предпочитам да купя Минимен.
Сега чакам да видя на Капчица - Пловдив какви ще са есенно- зимните моделчета.
Подават на базара в Слатина от тях.
Виж целия пост
# 3
Разбира се ,че спрях да купувам КК
БОКЛУЦИ!!!Еднодневки!!!Писахме с няколоко мами в сайта им.Кой знае как четат и лющат семки,пред такива постинги,като нашите...
Виж целия пост
# 4
Точно миналата година по това време пусках почти същата тема. bowuu
Виж целия пост
# 5
Никога не съм купувала от тях по препоръка на детския ортопед. Възглавничката която слагат под стелката е абсолютно вредна за растящо краче. 
Виж целия пост
# 6
е сериозно ли са такива цените ма КК? smile3513
Виж целия пост
# 7
И аз не съм никак доволна. Буйките, които купих на беба приличат на парцал.
Виж целия пост
# 8
  Хм, аз преди известно време влязох в конфликт с една майка точно по тази тема, тя обяви нещо от рода, че ми били скъпи и затова не съм ги харесвала,от което ми стана смешно.Ами наистина не са добри, моите две приятелки си купиха такива просто защото не намериха други и цветчетата от декорацията им паднаха още същия ден, сандалките се обелиха отпред и никак не са толкова красиви.Аз бойкотирам фирмата и няма да купя от тях, засега съм купила едни Адидас, много симпатични,като проходи ще му купя някакви други, но не и Колев.
Виж целия пост
# 9
Аз пък съм супер доволна от КиК. Вече 6 години купувам на сина ми само такива обувки и не мърдат изобщо, даже и за мен си купих преди няколко дни от тях. Наритва  ги отпред, ама той си е дете. Нормално е да изглеждат различно след първия мач. Може би попадаме на правилните модели или просто си имаме късмет. Сега и на бебето смятам да купувам пак от тях. Чесно казано никъде не съм намирала толкова много модели, от които да си избирам. Не че всичките ми харесват, но винаги все нещо ще си избера.
Виж целия пост
# 10
I на мен ми се струват нереални цените...Още не сме стигнали до обувки,та оценки не мога да дам.
Дива,ортопеда ти какви т препоръчва?

Вчера гледах един сайт от Германско-хъш пъпис за 15евро....Та то е колкото Колев и Колев #Crazy
Виж целия пост
# 11
Бенита,може да са всякакви,ама за български детски обувки 50лв това си е нереално...То бебешките им буйки,които не са кой знае какво струват поне 30 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Никога не съм ги харесвала и никога не бих купила  newsm11. Разглеждала съм ги много внимателно и никой не може да ме убеди , че не са боклуци . А с цените много сериозно са се объркали . За дизайнът им изобщо не искам да коментирам  #Crazy
Не знам защо има толкова майки влюбени в тази фирма - и са грозни и са некачествени и са скъпи . За тези цени може да се купят много хубави обувчици на Perlina примерно . Да не говорим , че вместо 2 чифта боклуци Колев можеш да вземеш обувчици  ECCO и да знаеш за какво си си дал парите !
Виж целия пост
# 13
Миналата седмица видях едно детенце с маратонки адидас....ми на пръстите и те бяха "цъфнали"...като са сложили велур отпред, вместо да направят по-висока подметката и да гумират дето са пръстите.
На моя му пера (по принуждение) маратонките и обувките веднъж седмично (някой път и по-често)...та тия от 20-30 лева не са по-малко издържливи от тия от 50 нагоре. И като знам, че ако не му умалеят ще ги скапа от пране и повече от два сезона няма да ги носи, хич не се изхвърлям (щото ми трябват чифтове за смяна Crazy)
Виж целия пост
# 14
И дъщеря ми носи маратонки Adidas от 50лв и пръстите и са си вътре още, изключително съм доволна от тях специално, както и от предишните Geox.
Но въпросът не е в това, въпросът е, че обувките на КК са много прехвалени(аз лично от тях обувки никога няма да купя), а всъщност изобщо  не отговарят на минималните стандарти за детски обувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия