Схемата на Златно чудо 14 или 14 мах

  • 1 107
  • 4
Мами, мисля да ползвам схемата на Златно чудо, като диета, но вместо да го пия него, ще си правя чай с мед. Преди време пих Златно чудо14 и имаше ефект, но не видях да има някаква разлика от него и от нормален чай с мед /освен, че може би има нещо за подтискане на глада/. Пък и, като си спазвам схемата мисля, че ще постигна същоят резултат.
Та искам да помоля, ако може, някоя мама, която има схемата на старото или новото Златно чудо да ми я даде, за да не го купувам само заради това Praynig
А има ли въобще разлика между 14 и 14мах?

Мерси много предварително
Виж целия пост
# 1
Тук в офиса я нямам схемата за да погледна,но до колкото си спомням няма разлика.
Разлика има в съставките , 14 мах било по-добро за отслабване. Пила съм и от двете и ефекта си беше един и същ. т.е. -3 кг
Аз също съм на мнение , че ако си правиш правиш чай с мед , ще постигнеш същия резултат. Успех Hug
Виж целия пост
# 2
ЕТО Я!
Виж целия пост
# 3
Много, много мерси, мами Hug Дано да се похваля след около месец с добри резултати Praynig
Виж целия пост
# 4
Водена от постинга ти в отчетната тема,тъкмо мислех да пускам тема за "Чудото",че аз пък изобщо незнаех що за чудо е Златното чудо,само бях виждала реклами в списанията тука,но ето че разбрах  Mr. Green
Весе дали може да се пие докато кърмиш?Или е по добре да пия чай,с мед по схемата? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия