Има ли дистрибутори на Yves Rocher?

  • 1 720
  • 16
Интересува ме дали има някой диструботор на тази козметика, защото разглеждах сайта и има доста интересни неща. Доста по- сполучлива ми се вижда и от Avon и от Oriflame взети заедно!
Виж целия пост
# 1
jump - е дистрибутор   bouquet
Виж целия пост
# 2
Та Ив Роше се продава поне на 3 места в София. Wink
Да, имат каталог, аз също го получавам по пощата, но той е само за тези, които са си изкарали клиентски карти. От време на време пращат и съобщение за някаква промоция в магазините им. Досега не съм се възползвала от тяхните промоции, та нека друг каже. Wink
Виж целия пост
# 3
ами то по принцип има магазин на Витошка-питай там
Виж целия пост
# 4
Доста по- сполучлива ми се вижда и от Avon и от Oriflame взети заедно!

Малка е разликата  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Доста по- сполучлива ми се вижда и от Avon и от Oriflame взети заедно!

Малка е разликата  Sunglasses

 Shocked Аз мисля, че доста голяма, въпрос на лично мнение
Виж целия пост
# 6
Доста по- сполучлива ми се вижда и от Avon и от Oriflame взети заедно!

Малка е разликата  Sunglasses

 Shocked Аз мисля, че доста голяма, въпрос на лично мнение

Да, разбира се, пробвала съм и трите и казвам моето мнение. Изобщо каталожната търговия....  Stop
Виж целия пост
# 7
Да, разбира се, пробвала съм и трите и казвам моето мнение. Изобщо каталожната търговия....  Stop
Аз пък за пръв път чувам Ив Роше да продават на тоя принцип  newsm78
Виж целия пост
# 8
пръв път чувам Ив Роше да продават на тоя принцип  newsm78

 И аз също  newsm78
Виж целия пост
# 9
Няма дистрибутори на Yves Rocher. Те си имат магазини.
Виж целия пост
# 10
Няма дистрибутори на Yves Rocher. Те си имат магазини.

Само в България, въпрос на политика. Ив Роше Е каталожна търговия. Поне във Франция (френска е фирмата), в Белгия, в Германия...
Виж целия пост
# 11

Ив Роше Е каталожна търговия. Поне във Франция (френска е фирмата), в Белгия, в Германия...

И в Канада също.
Виж целия пост
# 12
Само в България, въпрос на политика. Ив Роше Е каталожна търговия. Поне във Франция (френска е фирмата), в Белгия, в Германия...

Определено не е само в БГ  Peace В Испания са магазини. А аз се изживявах като един от основните спонсори  Mr. Green Има доста сполучливи продукти- гелове за лице, маски, слънцезащитни и за след слънце, някои тоалетни води. А пък в душ- геловете просто съм влюбена  Heart Eyes.
Пазарувах като бясна от там, заради подаръците, които правеха при покупка над определена стойност и да си пълня картата  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Доста по- сполучлива ми се вижда и от Avon и от Oriflame взети заедно!

Малка е разликата  Sunglasses

 Shocked Аз мисля, че доста голяма, въпрос на лично мнение
и аз сам на това мнение Party
Виж целия пост
# 14
Само в България, въпрос на политика. Ив Роше Е каталожна търговия. Поне във Франция (френска е фирмата), в Белгия, в Германия...

Определено не е само в БГ  Peace В Испания са магазини. А аз се изживявах като един от основните спонсори  Mr. Green Има доста сполучливи продукти- гелове за лице, маски, слънцезащитни и за след слънце, някои тоалетни води. А пък в душ- геловете просто съм влюбена  Heart Eyes.
Пазарувах като бясна от там, заради подаръците, които правеха при покупка над определена стойност и да си пълня картата  Mr. Green

А, то и тук има магазини, но са ориентирани на възловите в столицата места и са предимно предназначени за чужденците. Основното им разпространение е каталожно. Не са лоши, разбира се, но цените им са като на Лореал, на Виши, даже имат кремове и по-скъпи от Виши. За мен Лоерал и Виши са мноооооооооооого класи над Ив Роше, и разбира се, че предпочитам да дам същите пари за Виши или Лореал, а не за Ив Роше.  Wink Иначе правят подаръчета и промоции, но ти всичко е пресметнато, безплатен обяд няма. Цунки, кози,  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия