Внезапна болка в гърдата между две кърмения

  • 366
  • 3
Здравейте,
по 1- 2 пъти на ден а понякога и по-често усещам изведнъж нещо като болка в гърдата което ми прилича на потичане или образуване на мляко, но вътре (рядко ми потича и навън). Трае няколко секунди и спира. На някой случвало ли се е, да не е симптом за нещо по-страшно?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че няма от какво да се притесняваш Grinning
Както го описваш, вероятно е точно това, което си мислиш и ти - внезапно слизане на мляко (не е нужно да потича). На мен ми се случва и досега - зостатъчно е да си помисля за дребната - примерно, че спи по-дълго от обичайното - и веднага усещам бодежите Grinning
Виж целия пост
# 2
И аз доста често имам такива болки в гърдите, но обикновено заедно с това потича и кърма.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
по 1- 2 пъти на ден а понякога и по-често усещам изведнъж нещо като болка в гърдата което ми прилича на потичане или образуване на мляко, но вътре (рядко ми потича и навън). Трае няколко секунди и спира. На някой случвало ли се е, да не е симптом за нещо по-страшно?
Имах подобни болки до скоро(Али е на четири месеца, е почти). Случваха се около 30мин. след кърмене и не потичаше кърма, но всичко вече мина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия