Изкарахме половин нощ в Пирогов

  • 1 303
  • 26
....в петък срещу събота. Толкова рядко излизаме с мъжа ми и добре ,че тогава имах някакво чувство та викам - дай да се приберем при детето (щото то със свекървата  Rage). Та прибрахме се ние към 12, детето спинка, свекървата и тя ще спи у нас.... И към 12.30 като почва един рев, истеричен, сивва корема и рев, спира 20-30 секунди и пак и така до 01.30. Мислех, че нещо му е дала да яде, но като ми хрумна, че може да е глътнал нещо и тя да не е видяла и ми побеля косата.... Станахме и към Пирогов, направиха рентгенова снимка, вкараха въздух по червата (незнам как се казва процедурата), дадоха ни капки за стомахчето.... Кой знае какво му е дала да яде, питам я - нищо..... fight Ще я утрепам някой ден....
Виж целия пост
# 1
Ох душичка, добре ли е сега детенцето  Sad

А на ренгеновата снимка излезе ли нещо или от храна се оказа проблема ?

Аз оставих малката с двете баби за 2 часа и бяха успяли да дадат на малката резен лимон да смуче  Mr. Green Какво да ги правя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Мхм, някои баби са особено опасни значи...
Как е дечко сега? Стана ли ясно от какво може да е била тази реакция?
Виж целия пост
# 3
Споко, нали всичко се е оправило ! Не се ядосвай, просто внимавай на кого оставяш детето !  Hug
Виж целия пост
# 4
А там не ви ли казаха от какво може да се е получило, може да е някаква друга реакция  newsm78  Струва ми се, че прекалено рано съдиш "свекито", аз не бих го направила докато несъм сигурна, че наистина е виновна. Понякога дори децата да са пред очите ни стават неприятни неща, но тогава ние сме виновни. Това е лично мнение, защото на мен свекърва ми ми гледа детето, когато не е на градина. Случвали са се много неща докато го гледа и тя винаги ни е казвала как се е случило, никога не е крила от нас, ако обаче се е случвало  твоята да скрие нещо независимо с каква цел, тогава наистина имаш права да я съдиш толкова строго   #2gunfire Важното е, че детето вече е добре   Peace
Виж целия пост
# 5
Добре,че всичко е наред.Затова нямам вяра аз на никого и не съм спокойна като си оставям детето Crossing Arms.
Виж целия пост
# 6
Малкият е добре, не се повтори, което според лекарката доказва, че е от храната. Свекървата има навик да носи разни торбички с храна, които си крие по чантата....хиляди пъти съм й правила забележка.
Виж целия пост
# 7
Дано не се връщате никога повече там и детенцето ти да расте живо и здраво Praynig



Предполагам са ви изписали с някаква диагноза. Каква е? Ако става въпрос за това, не обвинявай бабата, знам, че ти се иска да намериш виновник, но не мисля, че е виновна тя ...
Виж целия пост
# 8
Много неприятна история. Важното е, че детенце вече е добре. Ако все пак свеки е виновна, дано си е взела поука след случката
Виж целия пост
# 9
Дано не се връщате никога повече там и детенцето ти да расте живо и здраво Praynig


Предполагам са ви изписали с някаква диагноза. Каква е? Ако става въпрос за това, не обвинявай бабата, знам, че ти се иска да намериш виновник, но не мисля, че е виновна тя ...

 thumbsup Дано никога вече не ви се налага да посещавате Пирогов!  Praynig
Виж целия пост
# 10
Леле ужас!

Добре, че се е оправило детенцето!  Praynig
Виж целия пост
# 11
Радвам се ,че всичко е наред с детенце! HugТе бабите понякога в желанието си да помагат -- вредят!  Outta Joint
Виж целия пост
# 12
добре е, че всичко се е оправило

но и аз бих посъветвала за смекчвавне на реакцията спрямо свекървата
основната причина - ако пак се случи нещо, за нищо на света няма да каже какво всъщност се е случило, а може да се окаже изключително важно. Нали разбираш?
От опит го казвам, защото моята майка гледа щерката и все не ми казва, какво се е случило - постоянно сме в състояние на "комунист на разпит". Прибирам се последния път - синина на челото. Какво е станало? Ами не знаем... Час, два, аз продължавам да питам... Е, накрая разбирам - паднала е от дивана. Е, като знам, че пада, значи е започнала да се качва сама - значи не трябва да остава сама в стаята и т.н. Но ако бяха крили докрай - така и нямаше да взема мерки за предотвратяване на следващи поразии.А в хола има и табуретки и т.н. Много места за падане...
Виж целия пост
# 13
Ако знам, че някой дава скришом на детето ми храна, въобще няма да му оставя детето си нито за минута.

Но след като съм гласувала доверие да го оставя на някого, после да го оплюя така както ти тук свекървата....просто ми е адски противно. Да сте мислили навреме, щом тя идва със скришни торбички.
Виж целия пост
# 14
ох,и ние сме тичали до пирогов,кошмарно е,дано не се повтаря!
радвам се че малкия вече е добре!
иначе и нашите баби са малко така,но мисля че не са се сблъсквали с нашите проблеми и затова не разбират защо се караме за храните
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия