ОЧИ

  • 3 775
  • 22
НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ НЕЩТО ЗА - МАРЗЕЛИВО ОКО /НЕДОРАЗВИТО ОКО/ ЛЕКУВА ЛИ СЕ И КАК?                 
Виж целия пост
# 1
ами може да е смешно, но знам, че един ирисов диагностик може и лекува успешно проблеми с очите, включително и този(доколкото знам). За по-сигурно го попитай лично:

08887/ 824 516
02/ 947 90 29 
Даниел Иванов
Виж целия пост
# 2
мързеливо око и недоразвито око са 2 различни понятия
мързеливо око се лекува успешно със упражнения т.е. затварят здравото и се тренира мързеливото око да започне да реагира
ако и двете са мързеливи тогава има други методи - пиши повече инфо за дете ли става дума и на колко год. е
а ако беше недоразвито око си има други много страшни диагнози и трудно лечими-моето дете е със една от тях
ако имаш нужда от инфо за добри лекари пиши,но не се доверявай на ирисовидиагностици
Виж целия пост
# 3

....които излекуваха безнадеждно отписано (от традиционната медицина) око на дете на 12г., които си имат схема на упражнения с които повлияват даже и диоптрите...
Виж целия пост
# 4
не искам да споря но очите са много деликатен орган и се нуждаят от адекватно лечение
моето дете е със безнадеждни 2 очи и ако мислиш че не съм пробвала -лъжеш се
ако прочетеш някоя друга книжка за офталмологията ще стигнеш сама до извода че ирисовата диагностика е просто измишльотина
не се заяждам но когато става дума за очи се ядосвам лекичко-извинявай Шани
Виж целия пост
# 5
всъщност не си ме ядосала...   bouquet
Дори си мислех, че би могла да му се довериш на въпросния Даниел, който сам си е "възкресил" отдавна сляпото си вече око, а на детето на наши познати направо "изгонил" проблема. Традиционната медицина е клазала на родителите: до тук сме и толкоз. Детето сега е ОК.

На нашата щерка даде специална брошурка с упражнения за очите и твърдеше, че до месец стриктно "лечение" ще се проличи ефекта от тях.

Нищо не ти пречи да опиташ...най-малкото той няма да ви навреди.

Аз така принципно отричам хомеопатията и те разбирамзащо реагираш така остро, но фактите са си факти и показват реално и обозрими резултати. При желание от твоя страна, бих могла да ти дам телефона на бащата на излекуваното момче и да си поговорите.
Виж целия пост
# 6
Viki i mama - прочетох за специалното ти детенце, на което си майка. Дано се намери лек за него, пък да е на каквато и да е основа.

Късмет от сърце  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
благодаря Шани- може пък пак да пробвам но на нас ни е много тежка аномалията
а хомеопатията знам че и тя е едно нищо защото и за нея прочетох купища книги но на мен ми оправи 20годишен синузит
все пак да се върнем на темата де - jelgzkova дай повече инфо -да помагаме
Виж целия пост
# 8
става вапрос за 20годишно момиче.При профилактичен преглед на очите установяват че едното око е марзерливо.Тя казва че няма проблеми с зрението.Какво да предприемем.
Виж целия пост
# 9
...Какво да предприемем.

ми... newsm78 обаждане на Даниел  Peace
Виж целия пост
# 10
Шани, а би ли могал да сканираш брошурата, за да я видим?
Виж целия пост
# 11
въй  ooooh! ...нямам сканиращо у-во... Confused

Ама ще трябва да я набера като текст и да Ви я пусна...Сега нямам време, но ще се опитам тия дни да я публикувам тук.
Виж целия пост
# 12
Като мама на очилатко се абонирам за темата, за да не пропусна брошурата  Simple Smile
Благодаря предварително на Шани за отделеното време!
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми е с мързеливо око. Първо, по принцип, с упражнения и закриване на окото се сваля диоптера. След това, ако окото не се изправи се прибягва до опретивна намеса. След като се изправи окото оперативно и детето започне да наслагва образите с двете очи пак се правят упражнения, защото всичко е свързано с мозъка. Необходимо е окото да прави връзка с центъра в мозъка, за да вижда. Ако не се вземат мерки има вероятност детето да спре изобщо да вижда с това око.
Виж целия пост
# 14
И мен ме интересува тази тема, при нас още не е ясно дали изобщо вижда с това око...но вече гледам че леко го криви., а пук е на 9 мес и малко ... Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия