За концерта на Стинг снощи

  • 3 048
  • 38
Хайде, хора, разказвайте за концерта - тези които са били разбира се Simple Smile
Аз го обожавам меко казано, но малкият Гошинг е с предимство Simple Smile
А имате ли представа дали ще се появи запис на изявата - все пак бе рекламирано по НОВА - "Нова ТВ и "незнам си кой" представят"...
Виж целия пост
# 1
http://www.avtora.com/news/nowini/hilyadi_se_zabawlyawaha_na_koncerta_na_sting  тук има коментар

организацията е била на ниво, звука също и всичко си е почвало на време според думите на моята приятелка, която беше там

това е бил сетлиста:

1. Message In A Bottle
2. Synchronicity II
3. Walking On The Moon
4. If I Ever Lose My Faith In You
5. Englishman In New York
6. Spirits In The Material World
7. Shape Of My Heart
8. Driven To Tears
9. Every Little Thing She Does Is Magic
10. Why Should I Cry For You?
11. Fields Of Gold
12. A Day In The Life
13. If You Love Somebody Set Them Free
14. Voices Inside My Head/When The World Is Running Down
15. Roxanne
Encore 1:
16. Desert Rose
17. Every Breath You Take
Encore 2:
18. Next To You
19. Fragile

толкоз от мен
Виж целия пост
# 2
така ми се искаше и аз да съм там Sad
Виж целия пост
# 3
аз бях.
Подгряваща гупа беше най-големият му син. Милият изобщо няма гласът на баща си, жалко....
Иначе като се появи Стинг стана страхотно, имам много по-любими изпълнители от него, но определно успя да ме раздвижи здраво. Много се кефех, толкова е добър гласът му, че на моменти забравяш, че си на живо, слушаш го като от кристално DVD. Много съм доволна, много обичам такива емоции. Сега чакам с по-голямо вълнение Depeche Mode
Виж целия пост
# 4
офф малко: Абе Маленна, няма ли да го поразсъблечеш малко това дете от аватара?Летен сезон-зимен фасон,еееееееее!
Виж целия пост
# 5
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...
Виж целия пост
# 6
малко оффф и от мен:
EVE-NADINE,
по тая логика, ти що не вземеш да отслабнеш малко, а????

Виж целия пост
# 7
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...

И аз мислех като теб, докато мъжът ми не ме накара да се заслушам в музиката му. Станах му фенка и сташно много съжалявам, че не успяхме да отидем на концерта ... Cry
Виж целия пост
# 8
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...
Затова хората са различни - едни харесват едно, други - друго....Аз харесвам десетина песни на Стинг и наистина гласът му е уникален Simple Smile - поне според мен Peace
Виж целия пост
# 9
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...

Ами ти така докато се чудиш, човекът добавя милиони в сметката от има-няма 20-30години, а ти се чуди, чуди се...............
Виж целия пост
# 10
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...

И аз мислех като теб, докато мъжът ми не ме накара да се заслушам в музиката му. Станах му фенка и сташно много съжалявам, че не успяхме да отидем на концерта ... Cry

Във всяка музика има нещо хубаво - въпросът е тази която все още не знаеш да бъде разкрита за теб по подходящ начин Peace Браво на съпруга ти  bouquet Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Изключително много съжалявам, че не можахме да отидем на този коцерт. Много е далеч този Несебър от София беее Confused
Виж целия пост
# 12
Аз пък го слушах целия по телефона. Сестра ми беше там, набра ме и остави телефона отворен, за да го слушам.Е,не е като на живо,но....все пак бях част от събитието!
Виж целия пост
# 13
Айде де, само две мами ли сме била вчера на концерта?
Аз съм мноооооооооооооого доволна от подаръка на тати - билети за концерта на Стинг.
Ако сега и баба Мадона дойде в БГ..... Whistling
Направо ми се ревеше като се прибирахме към София.
Виж целия пост
# 14
Айде де, само две мами ли сме била вчера на концерта?
Аз съм мноооооооооооооого доволна от подаръка на тати - билети за концерта на Стинг.
Ако сега и баба Мадона дойде в БГ..... Whistling
Направо ми се ревеше като се прибирахме към София.

ставаме 3!!!!!
на мен ми хареса концерта ,а децата харесаха групата на сина му.как се казваха те,че така и не разбрахме....

Класика е тоя мъж.
Аз пък искам АС ДС и Аеросмит!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия