Казвате ли често неща,които не мислите?

  • 2 479
  • 44
Улавяте ли се,че понякога от любезност или поради някаква друга причина,казвате неща,които не мислите?Съжалявате ли после?Дразните ли се от престорената любезност и фамилиярниченето?Държите ли се различно с различните хора или подхожате по един и същи начин с всички?
Виж целия пост
# 1
Ами случва ми се доста често,само дето не от любезност ами обратното-като съм нервна говоря без да мисля  и после ме е яд,ама кел файда.
Иначе по темата-да ,дразнят ме преструвките адски много  и мразя лицемерието!Гледам да подхождам по един и същи начин към всички,но има и случай ,когато аз самата съм фалшифа-примерно ,за да не обидя много близки на мои близки,но и ясно им показвам ,че не съм им фен
Виж целия пост
# 2
Не си спомнам да съм се улавяла да направя незаслужен комплимент. Значи сигурно рядко ми се случва да го правя  newsm78. Дразни ме прекалената любезност. Много изкуствено звучи и изглежда. А с различните хора се държа различно - да. не мога да си представя да се държа по един и същи начин със всички. Различно се отнасям със съседите си, с приятелите си, със роднините си....А може и да не съм разбрала въпроса ти?
Виж целия пост
# 3
Да, когато се нервирам, нагрубявам несправедливо мъжа си, защото избухвам и ставам рязка и гадна. Но бързо ми минава и замазвам после.

Иначе не. Не казвам колко й отива новата рокля на колежката, ако не й отива. Пряма съм и определено много се дразня от фалшиви любезности. Те винаги се усещат и не мисля, че изобщо някой има нужда от тях. Възпитана съм, но не и фалшиво любезна, има разлика между двете неща. Мила съм и усмихната, но не фамилиарнича, когато не трябва. Как подхождам към хората, не знам точно, зависи от човека. Знам, че винаги съм усмихната и любезна, пък то после бързо се разбира как трябва да продължа  Grinning
Виж целия пост
# 4
По-често не казвам това, което мисля.  Mr. Green
Иначе, да, случвало се е, нищо не ми струва да направя комплимент и да понадуя нещата. Също така съм била и прекалено груба, но това умишлено с търсен ефект.  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Винаги пряма и искрена, но така се живее много трудно!
Виж целия пост
# 6
Не. И да, дразня се. Мисля, че се държа еднакво.
Виж целия пост
# 7
Много често казвам неща, които не мисля - в работата. Изобщо не съжалявам, клиентите трябва да са щастливи и доволни  Peace
Но който не умее да се преструва, не трябва изобщо да се захваща  Grinning
Естествено, че се държа различно с различните хора  Wink
Виж целия пост
# 8
И аз като Калина по-често не казвам какво всъщност мисля Grinning, обаче- на мен много ми личи ако съм неискрена и за това не го правя...
Виж целия пост
# 9
китайците имат една поговорка "Човек има три лица - едно за семейството си, друго - за приятелите, третото - за самия него"
 Rolling Eyes да, много често послъгвам, скривам истината, извъртам нещата, абе въобще.... рядко казвам истината Confused
обаче го правя по необходимост - за да не нагрубя човек, на когото държа Cry
например свекито - уважавам я, но понякога много ме дразни Close
ако не се овладея, ще кажа нещо, дето после цял живот ще съжалявам ooooh!
пък и нали знаете - обидните думи не се забравят Tired
затова често преглъщам огорчението си, за да не причиня такова на друг човек Thinking
ей, направо се изкарах мъченица newsm78
както и да е, все някой ще ме разбере  bouquet
Виж целия пост
# 10
По скоро  премълчавам това, което мисля Thinking
Виж целия пост
# 11
По скоро  премълчавам това, което мисля Thinking
И аз. НО и много зависи в каква ситуация съм и с какви хора.
Виж целия пост
# 12
Аз съм доста директна и нетактична.
Избягвам да казвам неща, които не мисля; знам, че е трудно, но съм си такава - директна и откровена, та чак брутална на моменти... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Аз съм доста директна и нетактична.
Избягвам да казвам неща, които не мисля; знам, че е трудно, но съм си такава - директна и откровена, та чак брутална на моменти... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

И аз съм така  Peace понякога даже ме е яд на мене си, но в повечето случай се радвам, че казвам това, което мисля...само дето при свеки съм точно обратното и там възникна проблем ooooh!
Виж целия пост
# 14
Всъщност почти не ми се случва да надувам нещата от любезност. Обикновено съм доста пряма с хората около мен и показвам истинското си отношение към тях без значение дали то е добро или лошо. Съжалявам обаче, когато се ядосам на близък човек(най често на мъж ми) и го нахокам набързо и след това ми е съвестно. Импулсивна съм, паля се бързо и бързо ми ми минава, но докато съм във фаза, да не си ми пред очите Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия