С това мога да помогна

  • 3 807
  • 60
Фирмата , в която работя може да предложи очни прегледи на деца над 5-6 годинки , а в последствие , ако някои о децата се окаже , че имат нужда от очила можем да им приготвим такива ( благодарности на шефа   bouquet )
Вие знаете с кои деца да започнем може първо в София , а след това поетапно във Варна , в Пловдив , в Хасково  , където също има от нашата верига .
Ако това представлява интерес и можете да го организирате , ще ви чакам тук или на
служебен телефон - 987 23 64 - Женя Вълова
личен 0898 43 21 17 - Женя
Виж целия пост
# 1
Фирмата , в която работя може да предложи очни прегледи на деца над 5-6 годинки , а в последствие , ако някои о децата се окаже , че имат нужда от очила можем да им приготвим такива ( благодарности на шефа   bouquet )
Вие знаете с кои деца да започнем може първо в София , а след това поетапно във Варна , в Пловдив , в Хасково  , където също има от нашата верига .
Ако това представлява интерес и можете да го организирате , ще ви чакам тук или на
служебен телефон - 987 23 64 - Женя Вълова
личен 0898 43 21 17 - Женя


аз мисля,че това е много хубаво и ще е грехота да го отминем.....

нека попитаме в домовете и ще пишем.
Виж целия пост
# 2
това е страхотно! веднага казвам - Доганово. поне за соня разбрах, че има нужда от очен лекар и това ми беше първото нещо, което мислех да организирам като се замъкна пак на там....
Виж целия пост
# 3
това е страхотно! веднага казвам - Доганово. поне за соня разбрах, че има нужда от очен лекар и това ми беше първото нещо, което мислех да организирам като се замъкна пак на там....

аз ще звънна в Доганово и Дрен, а Ева поема Трън и Калотина.
Виж целия пост
# 4
Във всеки дом има деца с проблеми със зрението. В Перник се сещам поне за три - Сашка от голямата група, почти напълно сляпото момиченце от средната и бебето, с ретинопатията от кислорода в кувьоза. Може и още да има...

Жени, предложението ти е страхотно   bouquet
Само, дали бих могла да те помоля за повече подробности - за лекарски преглед става дума, нали? И къде го извършвате, в болница, кабинет или оптика? Може да пишеш и на лични. Сигурна съм, че директорите в домовете ще се интересуват от подобна информация и е хубаво да можем да им я дадем.
Виж целия пост
# 5
Поздрави шефа си от мен !  Hug
Дай Боже , повече такива хора да има !  Praynig
Предполагам, че и ти имаш "пръст" в това, този скромен букет   bouquet е за теб !
Виж целия пост
# 6
Аз се сещам за децата от Дом No 7, там има по-големички дечица, Писма ми пише ,че става въпрос за очни прегледи на деца над 5-6г.
Ако може и за по -малки, в Св.Параскева също има 2 слепи дечица, а може да има и други с такива проблеми newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз се сещам за децата от Дом No 7, там има по-големички дечица, Писма ми пише ,че става въпрос за очни прегледи на деца над 5-6г.
Ако може и за по -малки, в Св.Параскева също има 2 слепи дечица, а може да има и други с такива проблеми newsm78

изчакай само да каже къде и кой ще преглежда и звънни на дом 7
Виж целия пост
# 8
Във всеки дом има деца с проблеми със зрението. В Перник се сещам поне за три - Сашка от голямата група, почти напълно сляпото момиченце от средната и бебето, с ретинопатията от кислорода в кувьоза. Може и още да има...

Жени, предложението ти е страхотно   bouquet
Само, дали бих могла да те помоля за повече подробности - за лекарски преглед става дума, нали? И къде го извършвате, в болница, кабинет или оптика? Може да пишеш и на лични. Сигурна съм, че директорите в домовете ще се интересуват от подобна информация и е хубаво да можем да им я дадем.

По въпроса с ретинопатията ще го уредя да го прегледат учениците на Фьодоров .
Те идват всеки месец в България и едната ни лекарка им помага .

За другите деца при мен - това е на Граф Игнатиев 48 , до Попа , оптика е , Кика
Добре оборудван е кабинета , преглада се извършва от офталмолози с опит
Виж целия пост
# 9
Във всеки дом има деца с проблеми със зрението. В Перник се сещам поне за три - Сашка от голямата група, почти напълно сляпото момиченце от средната и бебето, с ретинопатията от кислорода в кувьоза. Може и още да има...

Жени, предложението ти е страхотно   bouquet
Само, дали бих могла да те помоля за повече подробности - за лекарски преглед става дума, нали? И къде го извършвате, в болница, кабинет или оптика? Може да пишеш и на лични. Сигурна съм, че директорите в домовете ще се интересуват от подобна информация и е хубаво да можем да им я дадем.

По въпроса с ретинопатията ще го уредя да го прегледат учениците на Фьодоров .
Те идват всеки месец в България и едната ни лекарка им помага .

За другите деца при мен - това е на Граф Игнатиев 48 , до Попа , оптика е , Кика
Добре оборудван е кабинета , преглада се извършва от офталмолози с опит

супер,утре почвайте да звъните.

дай някакъв удобен ден и час -ориентировъчно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз се сещам за децата от Дом No 7, там има по-големички дечица, Писма ми пише ,че става въпрос за очни прегледи на деца над 5-6г.
Ако може и за по -малки, в Св.Параскева също има 2 слепи дечица, а може да има и други с такива проблеми newsm78
Колко са големи в Св.Параскева ?
Искам да са по-големи , за да разпознават числата , буквите , но евентуално можем и по-малки да поемем , за тях има специални картинки ... Ако ще се водят по-малки трябва да са не повече от две наведнъж , защото при тях са по продължителни прегледите , плачат , страхуват се милите
Виж целия пост
# 11
Във всеки дом има деца с проблеми със зрението. В Перник се сещам поне за три - Сашка от голямата група, почти напълно сляпото момиченце от средната и бебето, с ретинопатията от кислорода в кувьоза. Може и още да има...

Жени, предложението ти е страхотно   bouquet
Само, дали бих могла да те помоля за повече подробности - за лекарски преглед става дума, нали? И къде го извършвате, в болница, кабинет или оптика? Може да пишеш и на лични. Сигурна съм, че директорите в домовете ще се интересуват от подобна информация и е хубаво да можем да им я дадем.

По въпроса с ретинопатията ще го уредя да го прегледат учениците на Фьодоров .
Те идват всеки месец в България и едната ни лекарка им помага .

За другите деца при мен - това е на Граф Игнатиев 48 , до Попа , оптика е , Кика
Добре оборудван е кабинета , преглада се извършва от офталмолози с опит

супер,утре почвайте да звъните.

дай някакъв удобен ден и час -ориентировъчно Rolling Eyes

Сутрините са ми спокойни , нямам много работа , отварям в 9.30 - звъннете ми
Виж целия пост
# 12
В Св.Параскева са до 3 години, по-големи са в Дом №7 .
Виж целия пост
# 13
В Св.Параскева са до 3 години, по-големи са в Дом №7 .

Много са малки , за да мога да помогна .
Чакам първите деца да идват , хайде момичета
Виж целия пост
# 14
  Обадих се в Трън. Директорката ще се върне в понеделник. Жената, с която говорих каза, че децата никога не са преглеждани и не знае дали някое от тях има проблем, но биха искали да им бъде направен такъв. В понеделник ще се обадя все пак да говоря лично с Мина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия