Мамолог?

  • 6 027
  • 8
Днес се събудих със силна болка в едната гърда /при допир/. Не напипвам бучка, но при опипване много боли. Никога досега не ми се е случвало. Нямам представа какъв е редът за посещение на мамолог. С направление ли трябва или си отивам и си плащам? Нямам идея и при кого да отида! Моля ви дайте координати!
Виж целия пост
# 1
Ако ходиш с направление трябва GP-то ти да ти даде направление за гинеколог, а гинекологът - направление за мамолог. Ако си без направление - аз така ходя в клиника Биочек, плащаш между 25 и 50 лева, в зависимост от това дали те гледат само на ехограф или се прави и мамография - това е по преценка на лекаря. Иди на лекар, непрменно, всичко ще е наред щом има болки, нали казват, че рака не боли и не става за една нощ.
Виж целия пост
# 2
Бъни, Биочек се намира срещу ЦУМ, нали? Записваш ли се предварително или направо отиваш и има ли значение по кое време?
Виж целия пост
# 3
Нати, не знам къде си в София и дали ще ти е удобно, но аз вече 3 години ходя при един лекар. Той работи в Онкологията, но има и частен прием. Последно плащах 20 лв. в края на миналата година. Аз ходя в частния кабинет, защото ....онова място ми е много депресиращо. Намира се в Лозенец, близо до ВИАС и пл. Журналист.
"АН Мед", ул. Янко Софийски войвод" 23, тел. 865 74 68
Д-р Гергов (мамолог, защото има и друг Гергов - гинеколог). Мобилен: 0888 930942
Виж целия пост
# 4
С направление незная, на частно срещу 25 лв. при д-р Свещаров с/у Медицинска академия "Панацея", 952-39-35, 952-57-50. Много е добър иначе с направление трябва личния лекар да те изпрати на гинеколог , той на мамолог и последния да затвори вратата.....
Виж целия пост
# 5
Муми, благодаря ти, както винаги си желязна откъм координати на лекари!
Аз живея доста близо до онкологията и ми се е налагало да я посещавам и то по различни поводи...Повече не искам!!!
Виж целия пост
# 6
Биочек е точно до бившето кино Севастопол, на Екзарх Йосиф, като застанеш с лице към ЦУМ ти се пада от ляво. Телефонът е 911 83, записваш си предварително час.
Виж целия пост
# 7
Аз мога да ти препоръчам доцент Александрова, ходи всеки петък в МЦ Хестия-срещу завод витоша на Черни връх, от 13.30ч, записва се предварително час. Прегледът е 40 лв с ехографа. Тя работи принципно в онкологията ако не се лъжа. Ако искаш телефон пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 8
Аз бих препоръчала д-р Евгени Василев. Работи в Тина Киркова и в болница Вита. Страхотен специалист. Във Вита взима 40 лв. с ехографа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия