Фън Шуй за любители и професионалисти

  • 3 613
  • 30
По идея на участниците в зародилата се подтема при $цветарките$ пускам отделна тема за почитателите на това изкуство.

За споделяне на знания, умения и постигнати успехи  Rolling Eyes.

Аз все още съм много начинаещ, но ще си призная, че след като извърших радикална чистка и преподреждане на спалнята, сега тя ми е любима стая. Учудвам се на себе си колко много се застоявам там, а преди беше много преходно място.

Специално се интересувам от вашия опит по отношение на въздействието на различните растения.
Виж целия пост
# 1
За растенията не знам нищо... не съм чела! но си направих диагностика на дома - за съжаление частта, свързана с парите, се намира в банята! вследствие на което сложих огледала на вратата, тоалетната чиния винаги е затворена и така...
в момента нямам никакво време да спазвам правилата, но ще следя темата с интерес
Виж целия пост
# 2
А как си го сложи това огледало на вратата на банята? Ние сега правим нова къща, но сърце не ми дава да си пробия прекрасната врата беличка блестяща и да си ковна огледалце  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
А как си го сложи това огледло на вратата на банята? Ние сега правим нова къща, но сърце не ми дава да си пробия прекрасната врата беличка блестяща и да си ковна огледалце  Rolling Eyes
Joy hahaha Joy
ами не е ковнато, а е залепено със силикон... леле как ме разсмя! имам огледала и на гардероба - също поставени допълнително
Виж целия пост
# 4
А колко голямо? Огледалото!
Виж целия пост
# 5
споделете за някои "основни" правила  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Аз съм стигнала само до там да определя зоните.  Мойта зона на богатството се пада на терасата #Cussing out и то в частта в която простирам. затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ето малко за фън шуй
и още малко
Виж целия пост
# 8
А колко голямо? Огледалото!
няма значение - важното е да отива на формата на вратата! идеята е да връща или да спира негативна енергия...

основните правила са:
да бъде чисто! да няма неработещи електроуреди! вратите да се затварят добре - иначе ще се карате в къщи... да няма течащи тръби, вода, защото така изтича енергията на дома. прозорците да са чисти... да не е затрупано с багаж под леглата...
нека другите допълнят
Виж целия пост
# 9
затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

А ние в новата къща изобщо нямаме зона на мъдростта (тази в ляво долу нали такава беше). Направо ме е страх, че ще затъпеем ли, що ли. Но е трудничко да слагам коригираща лампа или храсти у съседите  Sick, пак ще трябва да се действа с огледалата.
Виж целия пост
# 10
Не съм много запозната, но с интерес ще следя темата. Сега се запознавам със  статиите на sweet_gold . А за марантата (голям интерес към нея и зоната на богатството май Mr. Green, ама аз още не мога да я определя таз зона) - май няма да мога да я гледам, щото съм малко пишман цветарка...
Виж целия пост
# 11
затуй все съм без пари, какви пари щом в тая зона все нечии долни гащи висят...  Simple Smile

А ние в новата къща изобщо нямаме зона на мъдростта (тази в ляво долу нали такава беше). ...
Не е възможно да нямате някоя от зоните - нещо се обърках...
Виж целия пост
# 12
но си направих диагностика на дома

Как се прави диагностика, за определяне на зоните?

Виж целия пост
# 13
но си направих диагностика на дома

Как се прави диагностика, за определяне на зоните?


И аз това щях да питам, опитвала съм по разни книги за фън шуй , но нишо не зацепвам. #Crazy
Виж целия пост
# 14
Не е възможно да нямате някоя от зоните - нещо се обърках...

Може може, то и в книгите го пише. Просто тази част от къщата като наложиш правоъгълник я нямаме, в съседното помещение извън нашия апартамент е  Crossing Arms Все едно имап правоъгълник, на който долния ряв ъгъл като гледаш стената на вратата липсва. Разбира ли се какво обяснявам  Whistling Crazy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия