Помощ за стационарен телефон-пулс-тон!

  • 1 782
  • 11
Имам телефон на General Електрик /Model ES26702-A/безжичен и съм изхвърлила инструкциите.Сега не знам как да го превключа от тон на пулс ooooh!
Някой може ли да помогне?
Виж целия пост
# 1
На подобен телефон има следната инструкция:
1. Не изхвърляй инструкцията
2. Ако си го направил/а си глупак  yes

Инструкцията гласи следното:
1. Натиснете бутона за услуги и програми (Flash / Program), докато SET TONE / PULSE се появи на телефона. Настройката по подразбиране е TONE
2. Използвайте циферблата или бутона MESSAGES / CID, за да изберете 1TONE или 2PULSE
3. Натиснете бутона за услуги и програми(Flash / Program), за да бъде запомнен секторът

Желая ти успех!
Виж целия пост
# 2
На нашия Дженерал Електрик, ама не знам кой модел пулс/тон е отдолу, едно плъзгащо се копче.
Виж целия пост
# 3
aston Не става !Тоя телефон е прост и няма дисплей.Пробвах с тези бутони дето писа ама нъцки Sick
Янтра и плъзгащо се копче няма-прост та прост
А глупоста граници няма Laughing

Виж целия пост
# 4
Аааа, нашия е от големите, майка със слушалки. Мда, за този не мога да помогна.
Виж целия пост
# 5
Виж дали няма нещо на базата. Все някак трябва да се сменя.
Виж целия пост
# 6
Базата е още по -проста с един бутон за извикване на слушалката.Имим бегъл спомен че беше с комбинация от бутони....
Виж целия пост
# 7
Понеже не мога да изровя нищо, попитай в магазина от където е закупен. Би трябвало да знаят. А може и в някой сервиз за телефони.
Виж целия пост
# 8
Момичета, малко Off, ама тъкмо е станала дума, та да попитам.
От няколко дни имам нов телефон и чета инструкцията, ама не разбирам. Какво трябва да сложа - пулс или тон? И от какво зависи - дали телефонния номер е цифров или аналогов, що ли?
Момя, помагайте  Praynig
Виж целия пост
# 9
Пулс - за аналогов.
Тон - за цифров.
Виж целия пост
# 10
Детелина
Зависи от това към каква централа ти е вързан телефона.Съответно ако си към цифрова централа -трябва да си на тон.Ако централата към която ти е вързан номера е аналогова -трябва да си на пулс -като мен.
Настройката по подразбиране е TONE
Виж целия пост
# 11
Момичета, малко Off, ама тъкмо е станала дума, та да попитам.
От няколко дни имам нов телефон и чета инструкцията, ама не разбирам. Какво трябва да сложа - пулс или тон? И от какво зависи - дали телефонния номер е цифров или аналогов, що ли?
Момя, помагайте  Praynig

Първо зависи от централата. Не знаеш как да разбереш каква е ли? Ами като свържеш телефона е достатъчно да вдигнеш слушалката и да чуеш какъв е сигнала. Ако е постоянен монотонен, това е знак че е цифрова. Ако е е с два различни по дължина сигнала - нещо от рода на Тъъът Тъъъъъъъъът - това ти казва че е аналогова. При вариант 1 TONE или при вариант 2 PULSE.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия