охххххххх, да си отдъхна...

  • 1 339
  • 28
здравейте мацки,
как сте , що сте Hug Hug Hug

направо не мога да повярвам,че лудницата отмина.
Взех си изпитите и то справяйки се съвсем сама с гледане на дете и ходене на работа + учене Mr. Green Приемам поздравления отвсякъде, както и мили думи за това каква оправна мама съм и пожелания да имам време поне да се напия поне веднъж Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

офф: ако всичко е тип топ, след 3 месеца пак в лудницата Sick
Виж целия пост
# 1
Хайде ,честито и сега се отдай малко на заслужена почивка да набереш сили за след 3 месеца!  Hug

  bouquet
Виж целия пост
# 2
Пак съм пропуснала неЩо  newsm78 Арвен4е какви изпити си имала ?

Както и да е Щом си ги взела едно голямо 4ЕСТИТО   Hug  bouquet
Ще 4ерпиШ...  Wink
Виж целия пост
# 3
след 5 год в УНСС и 2 в бАН, на никой тука не му пука за дипломите ми и затова реших да взема тукашна, за по-лесно Whistling
Виж целия пост
# 4
Еееее тогава оЩе по_голямо 4ЕСТИТО    bouquet  bouquet  bouquet
Каква диплома взе ?
Виж целия пост
# 5
след 5 год в УНСС и 2 в бАН, на никой тука не му пука за дипломите ми и затова реших да взема тукашна, за по-лесно Whistling
  Този номер два пъти го правя аз,в две различни страни..та много добре те разбирам! Peace
Още веднъж успех!  Hug
Виж целия пост
# 6
Честитоооооооооооо! Едно страхотно лято ти пожелавам
Виж целия пост
# 7
Еееее тогава оЩе по_голямо 4ЕСТИТО    bouquet  bouquet  bouquet
Каква диплома взе ?

още никаква душата Wink трябват още две години, за да взема счетоводителската тапия и да гоня заплата поне 25 000. Ако въобще сме тука разбира се. Нищо не се знае, току виж на мъжо най-накрая му омръзнело Confused
Виж целия пост
# 8
Честито Арвенке  Peace хайде почерпи, не се скатавай Mr. Green
Виж целия пост
# 9
...Приемам поздравления отвсякъде, ...каква оправна мама съм ...
Арвенче, получаваш ги от мен, защото наистина ги заслужаваш. Мама- герой, отлична ученичка и съвестна домакиня. Hug Наслади се на почивката си тез 3месеца, и след това сначале. Peace
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен   bouquet
Ти си голяма работа, щом изпити си взела, работиш и дете гледаш  Wink Whistling Grinning
Приятна почивка ти желая Wink
Виж целия пост
# 11
Браво Арвен

Честито   bouquet, пък на есен с песен  Whistling и ще се изтърколят двете години

Виж целия пост
# 12
Браво!!!   bouquet
Виж целия пост
# 13
Браво Арвен!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Наистина заслужаваш похвала и от сърце ти се възхитих Heart Eyes честито и успех по-нататък!!!
Виж целия пост
# 14
 smile3501
все така да върви на успехи и занапред!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия