Притеснена съм..контактно кървене

  • 5 072
  • 13
Здравейте всички БГ Мами. Simple Smile
От известно време голяма част от времето ми минава в ровене из интернет за отговор на моят проблем.Прочетох какво ли не и всичко ме кара да се чувствам все по-притеснена. От няколко месеца имам следните проблеми. Всичко започна първоначално с леки болки при...секс. Не им обърнах сериозно внимание, но това ме накара да бъда по наблюдателна какво става с мен. След известно време забелязах слабо кървене след полов контакт. Последва цикъл, който ми дойде изненадващо рано.Започна с кафеникаво кървене ( всъшност винаги съм била така но този път по-дълго), последва 1 ден обилен цикъл и после пак кафеникаво кървене от няколко дена. После отново забелязах, че при полов контакт отново се забелязва кафеникаво кървене. Този месец отново ми дойде на 24-я (винаги ми е идвал след 30-31-я ден). Цикълът отново ми протече както предния месец. Сега сякаш зацапването не иска да спре и все си го има, т.е май вече не е само контактно. #Crazy Та това е де. Прочетох какви ли не неща, от които косите ми се изправят. сега искам и вашето мнение, ако някоя е имала подобен проблем какво е станало. Имам направление за специалист. Другата седмица най-вероятно ще ми правят колпоскопия (или нещо такова се казваше  Embarassed). Но до тогава...направо ще се побъркам. Благодаря ви. Hug
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай, нямаш основание поне за сега Peace Аз също сама си поставям какви ли не страшни диагнози като чета тук и там Crazy Имам подобно кървене и се оказа, че е заради ниски нива на прогестерона. Най-вероятно и при теб е на хормонална основа.
Успех и пиши какво са ти казали!
Виж целия пост
# 2
Здравей Рени Simple Smile
Днес прочетох и твоята тема и съм запозната  с проблемите ти. Мислех да пиша там но реших да пусна отделна тема. Благодаря ти за подкрепата. Hug
Виж целия пост
# 3
Най-вероятно имаш промяна в хормоналните нива и в последствие и в овлажняването и кръвоснабдяването на матката. Лекар обезателно ще овладее проблема, не се тревожи излишно  Peace Дръж ни в течение   bouquet
Виж целия пост
# 4
Тия хормони!! Все те са виновни за всичко! Wink

Като отида на лекар другата седмица ще настоявам за хормонални изследвания (ако пропусне лекарката де Laughing). Тъкмо отмина един проблем...сега и друг. До скоро се притеснявах, че имах още изтичане на кърма от гърдите. На мамолог ходих, на гинеколог, изследвания - всичко в норма. Кърмих Александър до 5 мес. а вече почти на 3 а аз още имах изтичане. Скоро не съм забелязала и се поуспокоих и ето на! сега друго. Whistling
Виж целия пост
# 5
Да те успокоя и аз -последните 3-4 месеца имах проблем със зацапване, продължаващо няколко дни и после обичайния цикъл - не ми се беше случвало, плаших се и аз, но нещата се наместиха. Явно смяната на сезоните, както и нивата на хормоните ми изиграха тоя номер. Остарявам Grinning
Виж целия пост
# 6
То ако е от остаряването ще го преживеем. Въпросът е да се види дали всичко е наред. Все пак толкова неща съм прочела, че..... Sick
Виж целия пост
# 7
и аз имах същия проблем при полов контакт ми течеше малко кръв и ме болеше, а се оказа раничка.не знам, при всеки е различно.
Виж целия пост
# 8
Другара седмица затова при първия възможен момент на докторката отивам да ме огледа едно хубаво отвътре та да видим какво ще правим. Притеснително си е и само за това мисля. ooooh!
Виж целия пост
# 9
Ако имаш раничка, задължително си искай да ти направят цитонамазка и колпоскопия!
Успех!
Виж целия пост
# 10
И при мен се оказа раничка.Оправиха я за нула време, направо не усетих Simple SmileПосле не съм имала проблеми нито със здравето, нито със забременяването, нито по време на раждането.Не бързай да се притесняваш, може да е нещо съвсем необезпокоително Peace
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета. Simple Smile
Време е да се отчета какво свърших през това време. Не съм писала защото се лутах много.Така..резултатът е "вероятно ендометриоза" Confused. Ходих на няколко лекари, правиха ми два пъти колпоскопия, изследвах и хормони, и хламидии. Имам още изследвания на хормоните, но сега чакам да ми дойде М и тогава. Нямам хламидии ( трябва да съм щастлива защото съм била от малкото, които се изследвали и били с отрицателни резултати). Прогестерона е в норма - 22 на 22-я ден (ако денят е сметнат правилно - с този нередовен цикъл). Та след всичкото, което обеснявах на лекарката та постави предположение за тази диагноза. Ще ме гледа в М, ще видим резултатите от останалите изследвания и тогава ще реши..ще правим ли ъъъъъ  newsm78 ох, пак скопия беше нещо Embarassed. Така или иначе още няма окончателна диагноза, но все пак има някакъв напредък.
Това е.  Hug
Виж целия пост
# 12
Доколкото знам ендометриозата е заболяване, което се поставя само след направена лапароскопия, иначе може само да се предполага
Виж целия пост
# 13
Точно лапароскопия вероятно ще правим след вторичния преглед и резултатите от изследванията. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия