В момента тече предаване по France 2 за семейства с новородени!!!

  • 503
  • 10
Мами във Франция включете си телевизора на Франс 2 "Ca se discute" - чак мъж ми се възмущава от мнението на един отскорошен баща, че след ражданетона детето си чувствал празнота. Shocked Моля включете си телевизорите и ще се посмеете от сърце hahaha Все си мислех че жената износва и ражда бебето. И че чувството за празнота е привично за нея.
Виж целия пост
# 1
А сега една мацка обяснява, че не иска никога да има деца и какви коментари изказва hahaha о не, не мога!!!! Ще падна от смях! Joy
Виж целия пост
# 2
Гледам го в момента. Дават майки, които "защитават " раждането на деца. И двете до сега не са могли да кърмят нито веднъж... Това по повод темата в бременните майки за кърменето...тук във Франция наистина това не е много на почит...
А за разните хоора, разни преживявания-всеки реагира различно на идването на детето. Бащата не го хванах, тази  дето не иска деца малко преиграва, но в моята работа(занимавам се точно с проблеми около раждането на бебетата) съм се сращала с такива случаи, че вече не съдя . Всеки има различна лична история, има причини човек да иска или не деца, да се чувства странно при появата им, както въпросния баща, не винаги всичко е "розово" . Но по принцип това предаване нали знаеш, че целта му е малко да провокира, избират все шантави примери Wink
Виж целия пост
# 3
права си Мариакара, но той може би защото е много стреснат този татко.
Виж целия пост
# 4
Аз изпуснах на4алото. Кой е този , който не иска деца, защото вси4ките, които видях имат поне по едно?
Виж целия пост
# 5
Аз изпуснах на4алото. Кой е този , който не иска деца, защото вси4ките, които видях имат поне по едно?
Това беше една жена на 32 години /ако не се лъжа/. Каза че дори когато била малка не обичала куклите и бебетата, че си разчленявала куклите. Никога не била имала желание да бъде майка, да има дете, защото била голям егоист, и че децата я интересували когато станели вече на 14 години. Каза че не се вижда на 32 години да сменя памперси, била стара за това, и не било хубаво според нея децата да имат "стари" майки. Предпочитала да завърши старините си в старчески дом, без деца.
Виж целия пост
# 6
Пропуснала съм я тази "кукумявка"  Laughing
Виж целия пост
# 7
аз го хванах в края, знаете ли кога ще го повтарят newsm78
Виж целия пост
# 8
Ама те повтарят ли го това предаване въобще? newsm78
Виж целия пост
# 9
Да сега погледнах в сайта - предаванията за съжаление не се повтарят  Sad нали има някои предавания които ги повтарят та си помислих че и това беше от тях  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Това беше една жена на 32 години /ако не се лъжа/. Каза че дори когато била малка не обичала куклите и бебетата, че си разчленявала куклите. Никога не била имала желание да бъде майка, да има дете, защото била голям егоист, и че децата я интересували когато станели вече на 14 години. Каза че не се вижда на 32 години да сменя памперси, била стара за това, и не било хубаво според нея децата да имат "стари" майки. Предпочитала да завърши старините си в старчески дом, без деца.
А лелелееее тази жена какви ли родители са я отгледали Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия