Питане за времето и почивката на море!

  • 6 966
  • 7
Гласим се ние за моренце, ама като гледам какво е времето... #Crazy Първата година, когато отидохме с малкия на море, случихме на много дъждове. От цяла седмица успяхме точно ден и половина да се попечем на плажа. А сега като гледам как е почнало... Та мисълта ми е как/къде в инетренет/ може да се провери предварително прогнозата за времето да кажем за две седмици напред. Знам, че на сайта на би ти ви има подобна прогноза, но тя е доста обща и не дава инфо конкретно за морето. Не искам пак да ходя на море и да седя по цял ден в квартирата, щото зверски вали. #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата, защото и аз съм в подобно положение. Знам обаче,че по принцип прогнози за времето се правят мах. до 2 седмици напред, а и не винаги са точни.
Виж целия пост
# 2
А къде могат да се намерят тези прогнози за две седмици напред? Защото в гугъла ми излизат до три дена или седмица най-много, но когато е за седмица - показва само темепературите, но не и валежите!
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам това за инфо
  ето примерно времето във Варна за 5 дни напред
Не съм търсила ,но може и да има за повече от 5 дни
Виж целия пост
# 4
Мисля,че беше сайт или на БТА или на някоя телевизия. Ще потърся и ще пиша.
Виж целия пост
# 5
На повечето сайтове за прогноза за времето за жалостнедаватпрогнозаповече от две седмици.

Аз също живо се интересувам от прогнозата за края на юли до средата на август, южно черноморие Simple Smile, така че ако някой намери инфо, да казва.
Виж целия пост
# 6
Виж тук:
http://met.hit.bg/pro/pro.htm
Виж целия пост
# 7
tsveti7 , благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия