протектор за матрак на нормално детско легло

  • 1 270
  • 7
трябва ми протектор за многократна употреба, като тези които се продават по бебешките магазини за кошари. от едната страна е найлон, а от другата - хавлия или др. мека материя. размерът, обаче, който ми трябва е 90/180 или поне горе-долу толкова.

в момента използвам такива за еднократна употреба, но са много малки и симона понякога не улучва къде да се изпусне докато спи!!!

ще съм благодарна на всякакви идеи!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз използвам малките, те също ми вършат работа. Но моя приятелка си взе такъв голям протектор от Happy Dreams.
Виж целия пост
# 2
Аз използвам малките, те също ми вършат работа. Но моя приятелка си взе такъв голям протектор от Happy Dreams.

къде се намира този магазин да пратя някой познат в софия, ако не намеря във варна?
Виж целия пост
# 3
Миналата година питах в магазин ЩТЪРКЕЛ (в София) и там имаха, но ми казаха цена от 22 лв.  #Crazyза чаршаф (точно като този, който описваш stelt , който е за многократна употреба ).
И аз издирвам това чудо, но по-ефтинджос newsm78.
Ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 4
Ето, разгледай сайта им, на контакти ще намериш адреса.
http://www.happydreams-bg.com/main.php
Виж целия пост
# 5
И аз тия дни се замислям за подобна покупка, та си спомних, че когато купувах матрака в "Бебчо" преди да се роди детето ми говориха за такъв протектор. Не си спомням нито марки, нито цени, но провери в магазина.
Виж целия пост
# 6
Опа, чак сега видях, че се отнася за доста голямо легло, а не бебешко.
Но се сетих друго, тук някъде бях чела за еднократни чаршафи тип протектори, май по аптеките ги имало. Ще поразровя из темите дано да го открия, точно за Варна се отнасяше.
Виж целия пост
# 7
Ползвам еднократни. Отдолу са найлон, отгоре като памперс и цената на един е колкото на памперс. От аптеката ги купувам. Спим още в легло 140/70
Добре де, тези многократните не трябва ли да ги переш....значи ти трябват мин. два броя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия