Depeche Mode - VIP пропуски за бременни!!!

  • 1 654
  • 29
Здравейте!
До бъдещите мами, които са решили да ходят на концерта на Depeche Mode  може да се осигури по-облекчен вход, но трябва да се обадите, за да се знае за колко човека става въпрос - да не се бутате в тълпата. Телефона, на който отговаря организаторката е 0889 58 29 26 - Руми. Приятно изкарване и да внимавате все пак!
Виж целия пост
# 1
Eвала!
Веднъж някой да помисли и за бременните!
Виж целия пост
# 2
Еее, страхотна идея!  Hug Със сигурност ще се възползвам! А до кога най-късно трябва да се обадим?
Виж целия пост
# 3
от къде я имаш тази информация- в СМЕ отрекоха подобно нещо- казаха, че и Руми нямат...
Виж целия пост
# 4
Да не го правят от ВИП секюрити - нали те ще пазят
Виж целия пост
# 5
от къде я имаш тази информация- в СМЕ отрекоха подобно нещо- казаха, че и Руми нямат...

И сега какво, да звъним ли на Руми или  newsm78
А някой да знае от къде ще се влиза в зависимост от това какъв ти е билета?
На моя пише само вход терен, но е от тези по 50 лв. newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз звънях току що, но не си вдига телефона. Идеята е страхотна, но и на мен не ми е ясно, как точно ще се реализира. Моля ако някой има повече инфо да пише.
Виж целия пост
# 7
Здравейте. Аз съм приятеля на Руми и бащата на нашата бебка Simple Smile
Руми в момента няма достъп до Интернет и затова реших да внеса някои уточнения, тъй като виждам, че нещата не са много ясни.
На първо място инициативата за по-нормално влизане на бъдещи мами е наша - на мен и Руми.
Понеже познавам някои хора. Инициативата не е на СМЕ. Аз говорих с тях и в понеделник трябва пак да се чуем, за да им кажа колко бъдещи мами ще бъдат на концерта, за да могат и те съответно да направят организацията.
Така, че звънете на Руми на GSMа, който е даден, за да може тя да калкулира бройката и съответно в понеделник да се обадим и говорим с хората от СМЕ.

Поздрави на всички и лека бременност Wink
Виж целия пост
# 8
Здравейте. Аз съм приятеля на Руми и бащата на нашата бебка Simple Smile
Руми в момента няма достъп до Интернет и затова реших да внеса някои уточнения, тъй като виждам, че нещата не са много ясни.
На първо място инициативата за по-нормално влизане на бъдещи мами е наша - на мен и Руми.
Понеже познавам някои хора. Инициативата не е на СМЕ. Аз говорих с тях и в понеделник трябва пак да се чуем, за да им кажа колко бъдещи мами ще бъдат на концерта, за да могат и те съответно да направят организацията.
Така, че звънете на Руми на GSMа, който е даден, за да може тя да калкулира бройката и съответно в понеделник да се обадим и говорим с хората от СМЕ.

Поздрави на всички и лека бременност Wink
Браво за инициативата! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Доколкото разбирам става въпрос за такива,които вече имат билети? Аз не съм си купила билет точно поради причината,че не искам да се блъскам в тълпата. Т.е дали става въпрос за специални билети или вход през който биха могли да влизат бременните? не ми е много ясно newsm78
Искам и аз!!!
Виж целия пост
# 10
аз искам да попитам- какво точно означава вип пропуски за  бременни- примерно, че ще се осигури место във ВИП зоната или какво? и това доплаща ли се или не

иначе браво за инициативата! 
Виж целия пост
# 11
аз искам да попитам- какво точно означава вип пропуски за  бременни- примерно, че ще се осигури место във ВИП зоната или какво? и това доплаща ли се или не

иначе браво за инициативата! 
Цвети, доколкото аз разбрах става въпрос просто за бременните да се осигури специален вход - за да не се блъскат с тълпата. А вече като влязат вътре - всеки според билета си намира мястото.
Виж целия пост
# 12
Eвала!
Веднъж някой да помисли и за бременните!

Peace Браво наистина!
Виж целия пост
# 13
Цвети, доколкото аз разбрах става въпрос просто за бременните да се осигури специален вход - за да не се блъскат с тълпата. А вече като влязат вътре - всеки според билета си намира мястото.

Не знам на такъв концерт да има места  Thinking Става яко меле и човек до човек...
Виж целия пост
# 14
Цвети, доколкото аз разбрах става въпрос просто за бременните да се осигури специален вход - за да не се блъскат с тълпата. А вече като влязат вътре - всеки според билета си намира мястото.

Не знам на такъв концерт да има места  Thinking Става яко меле и човек до човек...
Ще погледна в къщи на билета какво пише Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия