Вижте БЪЛГАРИЯ - невероятно е!

  • 3 047
  • 37
Направо настръхнах докато го гледах, ще ме извините ,ако е пускано , но просто ме впечатли страшно. Приятно гледане!  Hug

http://senseof.rallybulgaria.com/

 EmbarassedП.П. Пуснала го е една мама в Родители в чужбина, но тук ще го видят повече хора! Peace
Виж целия пост
# 1
 newsm10     Природата ни е красива и уникална но за съжаление малко хора я оценяват
Защото се унищожава нещо което не може да се въстанови!!!!! #Cussing out
Виж целия пост
# 2
.........прекрасни снимки...........въпреки, че съм си тук, не знам защо малко тъжно ми стана Cry
Виж целия пост
# 3
Наистина е невероятно, но ми се плаче като гледам как безнаказано се унищожава това , което Бог ни е дал..
Виж целия пост
# 4
Невероятно! HugБлагодаря! cryСпоред мен трябва да се пускат повече такива материали-в България и в чужбина!На нас да ни напомня какво богатство имаме-и да го пазим,а в чужбина да разберат каква прекрасна страна сме! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Хубаво е много. Само защо са предимно зимни снимки и планински  newsm78. Мойта слабост морето го няма. Хубаво е наистина!
Виж целия пост
# 6
Хубаво е много. Само защо са предимно зимни снимки и планински  newsm78. .....

Явно фотографът/авторът е планинар и любител на пещерите. Много е красиво, дори в зимни краски. И много нежно...Чудесен избор на музикален фон.
Виж целия пост
# 7
 newsm53 хубава си е и зиме и лете
Виж целия пост
# 8
А аз поради някаква причина не виждам снимките.
Помощ  Sad
Виж целия пост
# 9
Природа да искаш,такива красоти  имаме,
само и ако имаше кой да я отцени грешка нямаше да имаме   Naughty
Виж целия пост
# 10
А аз поради някаква причина не виждам снимките.
Помощ  Sad

И аз  Confused
Виж целия пост
# 11
ето още малко красоти http://georgy.photo-forum.net/    bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз не виждам снимкиииии!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 13
много е красиво...
и музиката много ми хареса...
Виж целия пост
# 14
Страхотно е, а и музиката си казва думата. Благодаря ти Лео, че го сподели Hug Аз лично съм много впечатлена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия