Мойто свеки днеска пак ми вдигна адреналина

  • 5 131
  • 23
Направо вече не ми издържат нервите

Мойто свеки днеска пак ми вдигна адреналина, не стига че от 8 часа кисне в нас а ми и днес трябваше да си взема майчинството от работа, помолих я да гледа малката и тя се съгласи като каза че първо отива до тях да сготви и после ще дойде вкъщи да може с мъжа ми да отидем да си взема парите
Тя живее през 2 блока от нас, много наблизко /за съжаление май/
И да дойде и да дойде ццццц няма я
По едно време звъни ИДВАМ
След 30 мин мъжа ми звъни- Хайде да тръгваме, хубаво викам аз ама майка ти я няма още, звъня у тях никой няма, викам си значи е тръгнала
И да дойде и да дойде, няма я
След 1,30 мин пристига, и докато бях в тоалетната какво е надрънкала на мъжи ме незнам, но като тръгнахме той ми вика "Майка ми не е виновна, ти си виновна защото не си се разбрала с нея както трябва"
На всичкото отгоре докато ни нямаше, разместила всички чекмеджета в кухнята, и ми завряла праха и омекотителя на м...а си в ..... да не казвам къде, и разгледала всичко че и по добре от мен знае кое къде стои
А аз крия от нея какво си купувам, че един път за една чаша на беба, цяла седмица иронични заблежеки и подмятания, как съм могла да купя такава скъпа чаша, да не говори сега за праха за пране че и омекотител, чак ме осведоми че сме имали 58,43 лв ТОК
Как можело през лятото толкова много ток
Само дето не следи колко пъти праим секс с мъжа ми ама от къде да знам може и тва да знае

Офффф
Виж целия пост
# 1
От колко време си омъжена?Аз моята, я търпя вече 9 год.,но вече въобще не я слушам какви ги дрънка, от едното влязло от другото излязло.Правиш се че я няма ,бъди непукист, както са и те нашитeмили свекървища.Важно е мъжът ти да е на твоя страна.
Виж целия пост
# 2
Не и се връзвай много,много....Гледай да те"няма" у вас,когато идва,просто избягвай контактите си с нея.Кажи и че си и благодарна,че ти помага в домакинството,но след като подрежда тя ти е трудно да си намираш нещата и я помоли повече да не се "затормозява".

Стискай зъби,знаеш че няма как просто да #2gunfire ...това си остава недостижима мечта все още Rolling Eyes

Успех,стискам ти палци  bouquet
Виж целия пост
# 3
Важно е мъжът ти да е на твоя страна.
[/quote]
Виж целия пост
# 4
да,добре е да я игнорираш,но моя мъж например мре за майка си,и въпреки че е на моя страна,знам колко му е болно и как иска да сме в добри отношения с нея...ние не живеем заедно,но не минава ден без да се сетим за нея-но поводите са потресаващи...върха в момента е,че мъжа ми-нейния син ,е в болница,и му трябваха документи,които са при майка му,но тя не се мръдна да му ги занесе,или поне да го види или чуе,хич даже не знае в коя болница е,ми за да не ходя аз с децата,отиде той да си ги вземе  Rolling Eyes
изрично и се обадих,помолих я,но не-игнорирах я после едно хубаво #2gunfire,но това за мен не е човек просто,ама иначе той-ми аз ще ида да си ги взема,спокойно...ми викам-що не й изтупаш и килима бе мило,кво лежиш в тая болница ooooh!
а как ми ровчи в къщи #Cussing out,коментарите вече не ме впечатляват,но когато и от сина си не се интересува вече ставам  #Crazy
Виж целия пост
# 5
Леле ужас как ги търпите такива Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Абе  какви са тези жени да ви ровят из къщата?Аз като съм на гости в къща, на която нямам постоянен адрес нищо не пипам,даже и при майка ми.Ако свеки ми направо този номер просто ще я изхвърля.А да ми прави коментари какво съм си купила може само и единствено, ако парите за купеното за нейни.

Кажи на мъжа си да поукроти майка си.Да не трябва ти да я укротяваш.
Виж целия пост
# 7
Не бих го допуснала, така мразя някой да ми рови във вещите  Rolling Eyes, а пък да ми пренарежда-съвсем. Ъф, трябва да си поговорите-нали твоят дом е твоята крепост
Виж целия пост
# 8
Е, аз моята я виждам 2пъти в месеца,но вярвайте това ми стига(държи ми влага доста). #Cussing out
Виж целия пост
# 9
оффф моята с колко подобни изцепки ми е вдигала адреналина,просто не е истина #2gunfire #Cussing out #2gunfire,но бързо я вкарах в релси Wink.Не я допускам в дома си и до себе си.Когато идва неканена,взимам детето с предтекст,че излизаме на гости и тя си тръгва.Опитай и ти този метод,а относно това кое колко струва,да не ти прави сметка,а да ти даде пари.
Виж целия пост
# 10
Трябва твърдо и непоколебимо да заиявиш мнението си!
Моята например ме сравняваше с бившата си снаха. "Тя и Весето така..."
Един ден бяхме на вилата сутринта и аз все още се разхождах по гащи и потник и тя ми казва, "ами облечи се де, в нашата къща никой не си е позволявал да ходи така,нито Весето..."
аз както пчиствах нещо от теракота, така блъснах дръжката на подочистачката о пода, че тя подскочи. И и казах " Можеш да ми казваш каквото поискаш, нещо, което не ти харесва, но ще престанеш да ме сравняваш с "нея"!
От тогава наистина престана!
Е, пак казва на децата от първия мубрак "Нашите не са правили така"!
Сякаш тези двете ги донесох от майка си:)
Но вече изобщо не и обръщам внимание. Отнасям се към нея с обич и уважение.
Оценявам мнението и, макар, че не винаги изпълнявам съветите и.
А тя ства все по- добра към мен.
Мъжът ми ме обича и е на моя страна!Това  е най-важното!
Ако се постигне, няма проблем!
Виж целия пост
# 11
Честно казано те разбирам.Моята е същата.Обаждам и се да ми гледа детето и като се връщам-тя седнала на един стол до кревата и го гледа!Ама ГЛЕДА в буквалния смисъл. Shocked Shocked ShockedПитам я какво правиш?А тя-ГЛЕДАМ го. Mr. GreenНаправо удар щях получа с тая жена.Да не говорим,че всеки път ми сервира някоя простотия.Аман от нея! #2gunfireЗатуй вече викам приятелка,че поне и вярвам и не ми вдига кръвното.
Виж целия пост
# 12
От колко време си омъжена?Аз моята, я търпя вече 9 год.,но вече въобще не я слушам какви ги дрънка, от едното влязло от другото излязло.Правиш се че я няма ,бъди непукист, както са и те нашитeмили свекървища.Важно е мъжът ти да е на твоя страна.
Peace Peace Peace само че от 6 г.
Виж целия пост
# 13
Честно казано те разбирам.Моята е същата.Обаждам и се да ми гледа детето и като се връщам-тя седнала на един стол до кревата и го гледа!Ама ГЛЕДА в буквалния смисъл. Shocked Shocked ShockedПитам я какво правиш?А тя-ГЛЕДАМ го. Mr. Green

 newsm62

с глас се смея, въпреки, че на теб едва ли ти е смешно! ужас...
Виж целия пост
# 14
И моята е същата... Ама толкова съм се оплаквала вече от нея тук...   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Сега се сетих като купих столчето за хранене на първото (с тенденция да го ползва и второ) и то някакво за 50 лв!... Като взе да мърмори тая жена ooooh!... Какви били тия излишни разходи! Толкова ли ще ми пречи да взема детето в скута си  Shocked ooooh! Close
Аз също всеки месец слушам мърморене какви сметки за телефон и ток съм натрупала (АЗ)!... Абе нямам думи просто!
Трябва да си перде, иначе може да ти отрови живота такова същество Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия