Първи цикъл след аборт

  • 2 680
  • 8
Моля,ако модераторите преценят нека преместят темата...
Момичета преживели аборт,помогнете ми Praynig!
Кога след аборта беше първият ви цикъл?Преди това да ми се случи,цикълът ми беше на 26-27 дни.Ето,днес ми е 27 ден,от вчера доста ме боли а-нищо...Притеснявам се какво ще стане ако не ми дойде newsm78?При вас как беше?А иначе нормален ли беше цикълът ви/в смисъл като интензитет на течението,болки и т.н./ ?От полза ще ми бъде всеки отговор...Предварително ви благодаря  bouquet!
Забравих да добавя,че ми е правен кюретаж.Течението след него свърши за 4-5 дена,нямах болки,до вчера всичко беше наред...
Виж целия пост
# 1
След 1я аборт - 59 ден, 2я аборт - 41 ден.
Не се притеснявай, по принцип след аборт идва със закъснение и до колкото съм чувала до 6 седмици е нормално.
Разрови се има доста писано тук и във форума " Родители преживели загуба", както и в zachatie.org.

Ако не ти дойде, иди на лекар, той знае най-добре какво следва и как да предизвика менструацията.



Виж целия пост
# 2
Правилото е около 40 дни.
Виж целия пост
# 3
След първите два аборта менструацията ми дойде на 27 ден, третия път на 32 ден. При сестра ми след първия аборт менструацията също дойде на 27-28 ден, но при втория се забави към 40 дни.
Виж целия пост
# 4
След аборта ми дойде на 34 ден,нямах никакви болки,но разликата беше в това,че беше по-продължителен от нормалното и кървенето беше много обилно.Сега вече нещата се нормализираха и цикълът ми е нормален.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви,момичета  bouquet!
Засега при мен положението е същото-боли ме,а още няма нищо...
Виж целия пост
# 6
И аз имам същия проблем. Само че при мен е правен вакуум преди 26 дни. Имам болки в коремната област, но цикъл не идва... Мариета, какво стана с твоя цикъл? Кога дойде?
Виж целия пост
# 7
На мене ми дойде на 28-ия ден.
Тука казват между 4-6 седмица.
Стискам палци да ти дойде скоро  Peace
Виж целия пост
# 8
... Мариета, какво стана с твоя цикъл? Кога дойде?
Ами още си го няма-днес ми е 34 ден...В събота ще ида на лекар,да видим какво ще ми каже...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия