Продукт.заличаващ стриите...?!

  • 1 001
  • 12
Здравейте,майчета  Laughing Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е кремчето на Vichy за стрии или ако знаете нещо друго добро да ми препоръчате (стриите са по гърдите Sad )
  Благодаря предварително Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 1
Здравейте,майчета  Laughing Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е кремчето на Vichy за стрии или ако знаете нещо друго добро да ми препоръчате (стриите са по гърдите Sad )
  Благодаря предварително Stuck Out Tongue

Vichy не съм ползвала, но ползвах Biotherm, Mustela, Avon, Lierac и нямам ефект от нито един крем. Естествено това не значи, че при всеки е така. Потърси, има доста теми за стриите във форума.
Успех!
Номерът всъщност е да не допуснеш да се появят Sad
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала до сега за такъв крем. newsm78
Виж целия пост
# 3
Не съм чувала до сега за такъв крем. newsm78
То май никой не е чувал newsm78
G_G,ако ти се чете за стрии,виж ТУК
Peace
Виж целия пост
# 4
О!
Виж целия пост
# 5

!!!
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам крем на Vichy против стрии.
Мога да кажа, че съм много доволна. Стриите ми значително се свиха и релефа намаля. Вече свършвам една опаковка и мисля да си купя друга, според мен има ефект, пробвай!
Виж целия пост
# 7
Използвай бутон
Виж целия пост
# 8
Видя ли вече тема за стрии и все се ядосвам за труда на Тити
Виж целия пост
# 9
Нема май такоз чудо,освен лазер де,с кво ли не се плесках,някво подобрение-да,мога да се съглася,но няма да изчезнат.
Виж целия пост
# 10
Мдааа..., изчела съм всичко от "каталога" на тити...
Не съм писала в никоя тема, защото не виждам какво повече може да се каже от едно "О!"
За твое успокоение - ще се позаличат - със или без мазило.  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Liftenseur Bust Cream на Guinot.
   Опитай това.Много е добро и изключително ефикасно.
Виж целия пост
# 12
Хмм има и то не е козметичен продукт, а медицинска, за заличаване на белези от пластична хирургия, но незнам дали го има в БГ, аз ще го поръчам от чужбина и ще кажа ли има ли ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия