2 в 1

  • 1 633
  • 29
Четох за шампоаните и балсамите, но не видях някой да пише че ползва 2 в 1.
По принцип и аз ползвам по отделно, но за морето не ми се мъкнат 2 туби.
Та - кои шампоан+балсам сте доволни?
Виж целия пост
# 1
Навремето имаше един на Garnier, не серията Фруктис, отдавна не съм го виждала, с аромат на праскови.
И Herbal essences.
Виж целия пост
# 2
DOVE
Виж целия пост
# 3
ползвала съм на гарние фруктис, но не беше с мирис на праскови, а обикновен. не е кой знае какво, но за лятото е ок - особено като за море ти трябва, можеш всеки ден даси миеш косата с него  Peace
Виж целия пост
# 4
thumbsup и аз по същата причина съм си "турнала" в сака DOVE - 2 в 1  Joy
Виж целия пост
# 5
Не съм привърженичка на 2в1, но ако трябва да избирам , бих си взела VO5.
Виж целия пост
# 6
Nivea  Peace
Виж целия пост
# 7
2 в 1 не са хубави  Stop

По-добре си вземи двете отделно  Peace
Виж целия пост
# 8
2 в 1 не са хубави  Stop

По-добре си вземи двете отделно  Peace

И аз съм на същото мнение. Може да си вземеш шампоан и отделно балсам без отмиване, тъкмо да овлажнява косата ти, след престоя на плажа. Peace
Виж целия пост
# 9
2 в 1 не са хубави  Stop

По-добре си вземи двете отделно  Peace
И аз съм за! А и на фона на всичкия багаж, едно шишенце в повече не е кой знае какво Wink
Виж целия пост
# 10
Аз също съм на мнение, че е по-добре отделно, октолкото 2 в 1. Аз лично ги ползвам отделно, защото единия път слагам балсам, другия маска и т.н. Една тубичка няма да ти тежи повече  Wink Wink
Виж целия пост
# 11
И аз не съм привърженик на 2 в 1, едва ли ще ти натежи толкова да вземеш и двете - можеш да вземеш от малките разфасовки на Sun silk, или да си купиш от там.  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз не съм привърженик на 2 в 1, едва ли ще ти натежи толкова да вземеш и двете - можеш да вземеш от малките разфасовки на Sun silk, или да си купиш от там.  Peace
Или директно пликчета за еднократна употреба - 15-20 ст. от всяка аптека.
Виж целия пост
# 13
  Хайде да се включа, че и аз НЕ съм доволна от 2 в 1  Wink-най-добре е както са те посъветвали другите момичета,аз само ще добавя да си вземеш такива продукти,които предпазват от слънцето-овлажняващи и подхранващи,за да не ти се изсуши косата от слънцето и морката вода Wink И,приятно изкарване Peace
Виж целия пост
# 14
И аз не харесвам 2 в 1. Като пътувам имам малки шампоанчета и балсамчета и си ги взимам тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия