Бели дрехи за момче за кръщане откъде?

  • 1 998
  • 7
На нашия голям мъж - година и половина му престои кръщане на 1 юли. Искаше ми се, както повелява традицията, да го облечем след ритуала в бяло, но....
Оказва се май, че бялото, особено пък за момчета, е абсолютно табу Mr. Green
Затова съм готова на компромиси  Wink- бежово, шампанско, светло синьо. Представям си го в ленена ризка и ленен панталон в екрю.
В малките квартални магазинчета няма и такова чудо, направо ме гледаха ей така newsm78
Та, помогнете и кажете къде мога да потърся и намеря подобни дрехи Simple Smile
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
В много детски магазини съм виждала едни по-официални комплекти за момченца-във много светло сиво.Бяла ризка,плюс панталонче и елече в светлосиво.
Нашият братовчед беше с това на кръщенето си.Смятам,че е много подходящо,но едва ли ще се облича повече.

И на нас ни предстои кръщене след 2 седмици и съм в същият размисъл сега Laughing
Виж целия пост
# 2
Ние кръстихме Калоян на 03.06. и му взех в бяло само : бельо и бяла фланелка с апликация, разбира се  Joy
иначе му купих горни дрешки, които после да може носи, че с бяло хич не се виждам каквото е прасе   #Crazy
ето:
1
2
Виж целия пост
# 3
И нашата кръстница се оплака че не може да намери бяло за момчето. Беше му взела в съвсем леко бежово панталон и риза. Бельото и чорапите бяха бели.   Wink
Но откъде е пазарувала не мога да кажа, а и беше отдавна.
Виж целия пост
# 4
Според мен много по-добре е да купите нещо което ще си носи и след това. Защо е нужно да е в бяло или да е костюм... къде ще го сложи след това...?
Виж целия пост
# 5
Представям си го в ленена ризка и ленен панталон в екрю.
Все едно аз съм го писала  Wink И ние търсиме. Намерих много сладка ленена риза с дълъг ръкав (ставащ на къс) в SAM. Беше намалена (27 лв.), но мисля, че имат размери. В Name it на Витошка има много сладки бодита с якичка в бяло (към 12 лв.), има и блузки.  Бяла тип лакоста срещу 24 лв. има в Benetton. Панталон има подходящ http://www.smenzamen.com/product_info.php?cPath=371_376_399&products_id=1898 Сподели какво си купила. Ние сме в края на август  Grinning
Виж целия пост
# 6
Здравеей,
и на нас ни предстои кръщене на 1.07.2006 г.,та и аз доста обикалях....тук във варна имаше изложение"изберете бг" и имаше доста   фирми(  при вас имали такива базари?)   ,та там намерих подходяща блузка ,а обувки и панталон-бели от други магазини,успех  в търсенето   Peace   обикаляй смело  магазините
Виж целия пост
# 7
Мами, благодаря на всички за съветите и предложенията, но най-вече на тези мами, които ми препоръчаха конкретни магазини и решения Wink
Като намеря дрешки, ще споделя и аз Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия