засилване на имунната система

  • 41 231
  • 255
Майчета,дайте съвет:
дъщеря ми е от 2 дни на градина и вече е с ужасна темература в къщи.Питах личната и лекарка какво мога да и давам,а тя каза че лятото не се дава нищо.Вие как постъпихте като си дадохте децата на градина или ясла,какво им давахте?
Виж целия пост
# 1
когато пуснах детето на градина не съм предпеиемала мерки за укрепване на имунната система . няма такова средство,което гарантирано да предпазва от вируси . давах 10 дена витамини мултисаностол през зимата
Виж целия пост
# 2
а през лятото дава ли се?Знам че не е измислено "нещото"дето да ги предпази и че така ще изградят някакъв имунитет,но все пак ми се ще да и давам нещо,и без това сме скарани с яденето.едва 11 кила сме на 2 години и почти 7 месеца.
Виж целия пост
# 3
по принцип лекарите казват , че през лятото не се дават витамини,понеже се предполага , че децата си ги набавят чрез плодовете , а и защото в повечето комбинирани витамини има вит. Д , който не било препоръчително да се пие през лятото (според нашата лекарка). едва ли ще навреди ако дадеш витамини, но не знам дали ще има и полза . ако решиш да даваш - не повече от 10 дена
Виж целия пост
# 4
благодаря ти:)
Виж целия пост
# 5
Аз в началото тъпчех детето с какво ли не.Каквото ти хрумне.Но ефект никакъв. ,непрекъснато беше болен.Сега вече спрях да давам абсолютно всичко/говоря когато е здрав/ и много рядко се разболяваме/да чукна на дърво/.От миналата есен та досега само едни сополки ,нищо друго.Само на есен му бия противогрипна ваксина и провеждам един курс на лечение с Изопринозин и това е .Лятото не давам абсолютно нищо,той си хапва много добре от всичко ,така че не виждам смисъл.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Есберитокс Ен е за засилване на имунната система. Винаги, когато Калина е болна ни го предписват /още от бебе/. Има го и на капки и на хапчета за смучене. Мисля, че е хомеопатично.
Виж целия пост
# 7
Есберитокс Peace
Виж целия пост
# 8
Имунно бейби аз давам това на малкия
Виж целия пост
# 9
защо не трябва да се дава повече от 10 дена мултисаностола аз го давам вече 2-3 месеца от няколко дена го сприах нашата лекарка каза че няма проблем да се дава далго време
Виж целия пост
# 10
Можеш да и даваш коластра и зелена енергия на Аквасорс.
Виж целия пост
# 11
Аз също съм много доволна от Есберитокс, Изопринозин съм давала-страхотен ефект, твърдо го подкрепям  newsm10 , давам витамини Леатон, независимо от сезона-20 дни давам, 20 дни почивка, в почивката от комбинирните витамини, давам само витамин С.Похвалиха ми много едно сиропче за имунната с-ма-АД Ликуид for Kids, но ще го пробвам най-вероятно наесен.Есберитокса не е хомеопатично, а на билкова основа, с Ехинацея.А ако усетя разболяване давам Оксцилококцинум. Това е от мен  Wink
Виж целия пост
# 12
Аз по принцип си давам Коластра и Зелена енергия, ЕМК и малко клетъчна енергия, но понеже от утре е на градина вече смятам да увелича дозите.
Виж целия пост
# 13
Биоцитрин, клеева тинктура  newsm10
Виж целия пост
# 14
Аз също давам Коластра,Зелена Енергия и Есенциални Мастни Киселини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия