пъпки по лицето

  • 2 087
  • 8
здравейте мами, кажете какво да правя ,откакто забременях по лицето ми излизат пубертетски пъпки . Поддържам го както и преди това с предимно с домашни маски,но продължават да излизат.Препоръчайте ми пяна за лице или лосион... и аз незнам какво newsm78...
Виж целия пост
# 1
Използвай бутон Wink
Виж целия пост
# 2
Изключи от храната си сладко и мазно.
Ако е на хормонална основа? май няма да има ефект от лосионите.
Виж целия пост
# 3
  Отиди на дерматолог-той ще прецени кой крем или лосион е подходящ в случая-не се подвеждай по другите,защото ако на някои им действа даден крем или лосион,не означава че и при теб ще е така Wink Иначе,ако проблема е хормонален,както е казала Блонди....не зная Confused Аз пък откакто забременях,кожата ми стана супер Peace, почти всеки,който ме срещне го забелязва Heart Eyes Може пък само в началото да е така... Sad
Виж целия пост
# 4
Мила,когато забременях и аз бях така ,но след тива всичко мина.Ползвах AKNE AUT помогна ми струва 10лв ,но е ефикасно.Абе за всеки случай се допитай до дерматолог
Виж целия пост
# 5
При мен проблемите се появиха след раждането. По време на бременността си имах супер муцунка. За жалост сега вече не мога да се похваля със същото. При теб може би е точно обратното, така че не се отчайвай! Peace
Виж целия пост
# 6
благодаря ви мами за съветите, лошото е,че ми се похапва сладичко Embarassedно ще пробвам да се огранича.  Дано ми се оправи кожата, не е болка за умиране, но не се чуствам комфортно така, особено като гледам други бременни с гладко и хубаво лице..
Виж целия пост
# 7
благодаря ви мами за съветите, лошото е,че ми се похапва сладичко Embarassedно ще пробвам да се огранича.  Дано ми се оправи кожата, не е болка за умиране, но не се чуствам комфортно така, особено като гледам други бременни с гладко и хубаво лице..

На мен също по време на бременността ми излизаха пъпки. Просто трябва да си почистваш добре лицето.
Виж целия пост
# 8
Мила,когато забременях и аз бях така ,но след тива всичко мина.Ползвах AKNE AUT помогна ми струва 10лв ,но е ефикасно.Абе за всеки случай се допитай до дерматолог
Аз също съм доволна от Акне аут,дали може да се използва по време на бременност?На мен пък ми излязоха по гърба
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия