Лекари професионалисти за секцио на близнаци във Варна?

  • 1 079
  • 4
zdrawejte wsi4ki, bihte li mi dali sywet za naj-dobroto mqsto, kum koeto trqbwa da se naso4a za planirano cezarowo na bliznacite mi- kakto i konkretni spezialisti razbira se. predtoi mi wseki moment da se aboniram za prosledqwane na bremennostta mi i ne sum sigurna kude e naj-prawilnoto mqsto. no naj-golqmo dowerie imam na Doz. Qneva w Maj4in Dom. kakwo 6te me posuwetwate? Blagodarq wi Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
ne poznawam d-r Ianewa.Az sam s blizna4eta we4e sa sedemmese4ni.Rajdah v Mai4in dom pri d-r Kapka Atanasowa i sam izkliu4itelno dowolna ot neia,ekipa i i obslujwaneto tam.Oba4e na tema plastane prosto se izgawriha s men.Stom sam stignala da pi6a jalba do Ikonomi4eska policia-smiatai kolko me e zasegnalo!Iskai predwaritelno 4erno na bialo kakwo dalji6 za wsi4ko.Ne na dumi!Za da ne ti pomra4at nai-hubawia moment,sled rajdaneto!Ina4e ako izkliu4im Ikonomi4eskia im otdel,zdrawnite kadri i obslujwaneto sa na niwo!
Виж целия пост
# 2
ВИП-а на АГ-Варна Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И нашите се родиха там, условията са чудесни, отношението на екипа също.
Виж целия пост
# 4
Лично аз родих в АГ и съм доволна но с някои пояснения-имах позната санитарка както и че си плащах на лекаря отделно но аз го познавам отпреди и държах той да ме изражда,секциото не беше планувано но човека си свърши много добре работата дори вкара втори лекар-удоволствието струва 350-с 100 повече заради втория лекар и анестезиолога.Носочих се към АГ защото имат отделение за недоносени макар че моите децата се родиха големички и не се наложи да го използваме но реших да се подсигуря.Повечето ми приятелки родиха в Окръжна и са много доволни,Единственото което не ми хареса в АГ е че няма кой да ти помага,донесоха децата в стаята и ти се чудиш какво да правиш,направо се бях панирала и се наложи допълнително да си плащам за услугите на персонала -д-р Г.Георгиев се казва моя лекар ако искаш ще питам за други моята позната санитарката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия