прогноза за пол в 18г.с.

  • 2 659
  • 28
Искам да питам опитните мами, дали са имали случай в тези гест. седмици (края на 18-та г.с.) да им направят прогноза за пола на бебчо, а по-късно бебето да се окаже от другия пол.

Лекарката, която ми направи прогнозата беше много уверена в прогнозата си и ме гледа на 3D.
Сега вече мисля за бебчо само като за "него". Ами ако има риск да е "тя"?!  newsm78
Нали всички лекари и пр. светила казват, че не е добре да отдаваме предпочитания само към единия пол, защото бебето усеща и едва ли не го програмираш да се чувства нежелано и прочее отрицателни неща... #Crazy
Виж целия пост
# 1
Бих те посъветвала да не се настройваш,въпреки,че на сестра ми в 18г.с й познаха пола.Все пак е относително.Леко бремееене  bouquet
Виж целия пост
# 2
luchia спокойно, мила. В 18 г.с. и то на 3 D видеозон 99% е сигурно че са познали. Simple Smile На 3D всичко се вижда много хубаво, така че вероятността от грешка е много малка, макар че изненади винаги може да има Simple Smile. Ако искаш иди и при друг лекар да ти потвърди.
Желая ти лека бременност и раждане. Hug
Виж целия пост
# 3
Още в 16 гестационна седмица докторът позна, че ще е момче (с обикновен ехограф).
Пък и аз имах такова предчувствие.  Laughing
Виж целия пост
# 4
luchia спокойно, мила. В 18 г.с. и то на 3 D видеозон 99% е сигурно че са познали. Simple Smile На 3D всичко се вижда много хубаво, така че вероятността от грешка е много малка, макар че изненади винаги може да има Simple Smile. Ако искаш иди и при друг лекар да ти потвърди.
Желая ти лека бременност и раждане. Hug
и аз съм на това мнение smile3521
Виж целия пост
# 5
И при двете ми бременности, при преглед в 18 г.с. гинеколожката ми беше 100% сигурна за пола и позна Simple Smile)).  Виж на една моя приятелка до последно й казваха, че ще е момиче и накрая роди момче Simple Smile) Жалко за всичките ни планове да се сродяват с моя син Simple Smile))))). Но мисля, че шансът да сбъркат е минимален, особено при добра апаратура Simple Smile). Лека бременност и мисли в синьо Simple Smile)!
Виж целия пост
# 6

Сега вече мисля за бебчо само като за "него". Ами ако има риск да е "тя"?!  newsm78

Точно поради тази причина не исках да знам пола до последно Peace.
Виж целия пост
# 7
Ами при мен до седми месец докторът беше 100 процента сигурен, че е момиче. Пък е опитен лекар ехографист с хубав апарат макар и не 3Д. Едва миналата седмица бебето като се обърна с главичката надолу и се видя, че всъщност е момченце. Ама аз си имам едно наум де. Исках само да кажа, че изненади все още се случват. В началото момчешките и момичешките атрибути много си приличат  Embarassed
Виж целия пост
# 8
На мен осем месеца ми казваха, че ще е момиче - боядисахме дори детската стая в розово! И накрая - момче! Joy Така, че не се настройвай отсега!
Виж целия пост
# 9
Единствения сигурен начин да знаеш пола на детето преди раждането е да направиш ДНК анализ за мъжки/женски генотип. За целта се прави амнеоцентеза като се извлича амнеотична течност през корема на майката. Манипулацията е инвазивна (т.е. с вътрешно проникване) и никак не е безопасна за теб и плода. Не е болезнена, но все пак за нея се лежи 3 дена в болница. Същата манипулация се прави за анализ за вероятни малоформации по плода. Това е трудния начин, ето защо не ти го препоръчвам.
По лесния (сигурен) начин, разбира се е да почакаш до самото раждане. Но ако все пак нямаш търпение и искаш да планираш по точно покупките си за бебо иди да те види поне още един доктор, но изчакай поне края на 5-ия месец или дори началото на 6-ия.
Успех и леко бременеене
Виж целия пост
# 10
Аз ходих точно в 18 г.с на тризмерен видеозон и доктора тогава каза 99 % момче.Позна  Laughing. Пусна Доплера и там се видя обръщението на кръвта и кръвоносноте съдове в тази област.Поне той така го обясни на нас Grinning
Виж целия пост
# 11
На мен на обикновен видеозон в 18-та седмица ми казаха, че ще е момче и познаха, но все пак не се настойвай. Винаги има възможност за грешка. Успех! Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви момичета!   bouquet

Ще питам и доктора в ЖК-то след 2 седмици. Още едно предположение в синьо и ще мирясам Simple Smile
Виж целия пост
# 13
 На мен ми познаха пола в 16 г.с.  Hug Ако е момченце вече си има буба.  smile3525
Виж целия пост
# 14
и на мен ми познаха пола в 16 г.с. но въпреки всичко докато не видях с очите си какво е някак си не можех да повярвам все си имах едно на ум
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия