Климатик Crown?

  • 5 240
  • 8
Има ли някой доволен? Вие с каква марка климатици сте?
Виж целия пост
# 1
Ние сме с Осака Peace и сме доволни от марката. До колкото знам и Crown не са лоши Hug.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора. Hug Жалко, че не се включиха и други с мнение.
Виж целия пост
# 3
Чувала съм че не са лоши.От понеделник ще ги продавам тогава ще имам повече инфо.Иначе ние сме с осака-но олучихме кофти партида така че за 6 месеца 6 пъти го ремонтираха Sad
Виж целия пост
# 4
Я кажи първо каква сума си приготвила за да ти кажем какво да си вземеш. Аз лично не бих се доверил на тва чудо наречено Краун!!! още повече за климатик, тая марка я имаше едно време после изчезна и сега изведнъж се появява пак на пазара и дори прави климатици Laughing Аз съм с Елджи и немога да го похваля пълен боклук, в интерес на истината не се е развалял Но тва чудо контрол няма, зимата топли, от 2 год съм с него и неси помагам с печки, но в наи студените дни му е трудно, По принцип ужасно му пукат и скърцат пласмасите. Ако сте решили да си купите климатик по добре съберете пари и си купети истински но те за съжаление са минимум 1400 лева. говоря за Пнасоник Мицубиши, Шарп . Осаката е по среден клас но до сега много редки са случаите на оплаквания от него. НОООО.... на осака сервизната подръжка е меко казоно ужасна може да чакаш с месеци за ремонт, това им е наи големия косур.И за предпочитане е да си вземеш ИНВЕРТОРЕН струва си парите много е по икономичен и много по добре се справя в студа.Ако имаш въпроси питаи несъм много вещ но много съм патил Laughing
Виж целия пост
# 5
Я кажи първо каква сума си приготвила за да ти кажем какво да си вземеш.

В квартирата, в която ще се местим ни предлагат да ни оставят такъв - за 150 лева. Не са много пари, но ако не върши работа, ще си го бия в главата. просто няма смисъл и 20 лева да е. А жената ни уверява, че няма да го предлага, ако не работи добре.
Виж целия пост
# 6
уффф и ние сме така , сега ще живеем на място на което не се знае за колко време ще сме там и ако се изръся 1400 кинта за панасоник и след една година кажат аиде махаите се и ,аиде пак демонтаж и аиде пак монтаж и тва си е по 100 кинта на процедура ще ми излезе......Ама с друго да се топля зимата просто алтернатива няма. В къщи имаме едно смотано елджи и зимата се справя горе долу сметките за тока не надвишават 90 лева а преди с оная акомулираща печка под 140 несме плащали та затова съм си решил че ще си купя този път истински климатик, та ако ще всяка година да го свалям и да го качвам Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не икономични, шумни, сервизите са пълни с тях....  Naughty
Можеш да погледнеш в предишните 2 теми за климатици има и по въпроса за Краун.... но не се надявай на хубави мнения 
Peace
Виж целия пост
# 8
И двата ми климатика са Crown.Единия е от 3 години,другия от 1 година.Ремонт още не сме правили(да чукна на дърво)Най-голямата ми зимна сметка е 130 лв.Мисля че за тези пари си струват,друг е въпроса че не могат да се сравнят с Панасоник например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия