За всички шофьори, пътници и пешеходци! Добре да се види!

  • 3 155
  • 31
 Искам да ви покажа как тук ни "промиват" мозъците. Свалих някой от рекламите които се въртят по тукашните телевизии, надявам се скоро да има такава политика и в България. При мен гледането на тези клипове има ефект, дали защото аз съм по-наплашена от шофьори и пешеходци не знам. Искам, ако е възможно в тази тема да се слагат клипове и снимки и на всеки който я е прегледал, и се качи в кола, да му изниква някой образ.

 Има една която за съжаление не можах да намеря, ще я преразкажа: Една мама е клекнала в една детска стая, сгъва малки детски дрешки, взема едно малко детско панталонче на цветенца, заравя си лицето и започва да плаче...плача и аз.
 
Това са клиповете!
 
 И преди някой пак да реши да ме напада лично, че като съм в чужбина ми е пораснала работата и да си стоя там, а не да се меся в делата на Родината си, ще кажа: Мило ми е за България и един ден живот и здраве пак може да си живеем там. Искам детето ми, семейството ми и всички мои познати да са в безопасност - доколкото е възможно.
 
Виж целия пост
# 1
Направо съм настръхнала!
Обаче, това е верния подход, за да те накара да се замислиш  Confused
Виж целия пост
# 2
Това е Кейси, убедих се че само глоби и приказки просто не помагат.
Виж целия пост
# 3
нана, не сме го разбрали правилно това с "промиването" в другата тема, човекът ни обясни съвсем спокойно. Не се шашкай! Peace  Hug
Виж целия пост
# 4
G&J , няма страшно  Mr. Green аз ползвах тази дума там първо и той за това така написа. Peace
Виж целия пост
# 5
Няма лошо, ако по този начин шофьорите ще станат по-внимателни.
Тук чакам по 15 мин. да пресека на червена пешеходна пътека и никой не спира, карат като луди. Само веднъж се случи една кола, карана от чужденец ( с чужд номер), да спре и да пусне пешеходците. Тези зад нея спряха, свистейки със спирачки, нямаха никаква готовност да спрат. Пешеходците минахме, но само по едното платно - по другото се движеха само български коли с български шофьори и трябваше да ги изчакаме да профучат, за пресечем.
Мила родна картинка Peace
Виж целия пост
# 6
Мисля, че вчера слушах - в Сливен щели да се поставят видеостени където да се излъчват катастрофи/ подбрани кадри/ след консултация с психолози и т.н.
Явно и тук са решили да действат по този начин.
Виж целия пост
# 7
Не знам, но на мен това изобщо не ми се струва добър подход. Имам предвид видеостените с катастрофите.  Мисля, че е изключителн опогрешно и ако всеки път като излезеш на улицата виждаш само такива сцени, ще започне да ти се отразява като цяло... Абе изобщо не го одобрявам.
Виж целия пост
# 8
Нана, тук има една по-гадна реклама от същия тип - семейство се вози в колата и момиченцето на задната седалка не е със закопчан колан. Мъжът набива спирачки и малката се залепва на предното стъкло, при което майката изпада в див ужас /нещо такова беше/.
А има една още по-зловеща - семейство катастрофира на път, на някакъв завой. Колата се преобръща с колелата нагоре и всички са здрави. Бащата се опитва да отвори вратата и да излезе. Излиза на половина и в същия момент една кола челно отнася катастрофиралата кола. Ей тази реклама не мога и не мога да я гледам. Смразява ме от ужас. Shocked Scream
Виж целия пост
# 9
 Pollia, можеш ли да ги намериш някъде качени, за да ги пуснем? И тук има много, но само това има в сайта.

 ЖП линия, едно малко сиво зайче си подскача и подминава разпилени: звънящ телефон, книжки, щуротии, стига до детско столче за кола и един чичко със сигнални дрехи се навежда и го вдига, и се вижда размазаната кола.
Виж целия пост
# 10
наистина е добре да се види от повече хора!Да се замислят!Настръхнах!Обещавам си да бъда по-внимателна!
Виж целия пост
# 11
 Това може да сте вие, някой който ви е скъп или още по-зле...



 И още за всеки който все още не разбира за какво говорим.
Виж целия пост
# 12
Наистина е потресаващо Tired и като си помисля колко катастрофи стават всеки ден, отнемайки живота на толкова много хора...и настръхвам.

Дали в Бг ако има подобни реклами биха намалили всичко това по пътя Thinking

...за съжаление там важи правилното - всеки е с предимство Sad
Виж целия пост
# 13
Е, не мога да ги видя тия клипчета и туй то.С какво ли не пробвах, и куиктайм инсталирах - не тръгват Sad
Виж целия пост
# 14
Е, не мога да ги видя тия клипчета и туй то.С какво ли не пробвах, и куиктайм инсталирах - не тръгват Sad

При мен тръгват с BSPlayer
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия