Може ли да ПИЩИ така от зъбче?

  • 780
  • 11
Направо малкият ме уплаши Sad.От вчера така пищи - следобяд 1 час, вечерта 1 час, днес като се събуди пак писна....Нищо не помага, на ръце, гушнат и т.н.Пищи все едно го коля, като изобщо не намалява децибелите повече от 1 час.И потоци сълзи.
Имаме си 2 зъбета, второто изби преди седмица.Но първото не го усетихме, заради второто се разболя, но не се е драл така.

Не е ли раничко за трето зъбче и възможно ли е да пищи така зверски от това?Или да търся друга причина?
Виж целия пост
# 1
Според мен не мисля, че би могъл да пиши така от зъбче, но .... newsm78 напълно е и възможно при някой дечица да е така...
Нямаш ли да му намажеш с нещо венците, за да си сигурна, че не избива третото...

Провери дали не е ушенце, че те милите като не могат да си кажат Tired Огледай телцето му също...
Потърси и лекарско мнение Peace

Стискам палци скоро всичко да се размине Peace
Виж целия пост
# 2
Ами нищо му няма на телцето.Няма обриви и т.н.
Ако е уше, знам че боли силно и болката е постоянна, а него явно нещо го щрака от време на време.
И ръчичката му е постоянно в устата - което не знам дали е защото го боли венеца или просто като я смуче си успокоява болката/ако е от друго/.
Виж целия пост
# 3
Напълно е възможно да е от зъб.
И при нас много трудно избиха горните зъби. Включително имаше подуване и посиняване на венците. Аз първоначално си мислех, че се е ударил, но и другия зъб го имаше. Вече имаме 4 зъба. Не мисля, че ви е рано да ви никнат горни зъби.
Не забравяй, че горните зъби са много по-големи от долните и болят доста повече. Пробиват доста трудно, така че се въоръжи с търпение.
Дано скоро ви поникнат и не се мъчите много.
Колкото до болки в ушите, ако имаше такива щеше да си мята главата наляво-надясно.
Виж целия пост
# 4
Абе и моето хлапе пищи от зъбите, но само насън или когато е сънен и още не се е събудил хубаво. Така че нещо не ми се вярва да е от зъбите, а и те растат на вълни, щом сега са ви излезли 2 може и да не е от зъбчетата. Най-добре се посъветвай с педиатъра. Още нещо някъде бях чела на една мама разказ, че детето така е крещяло, докато не се разбрало, че е от храната която яде т.е организма има непоносимост към някоя храна в техния случай беше от кисело мляко, така че обърни внимание какво е ял когато е най-зле и най-много го боли може да е от това което е яло детенцето опитай да разнообразиш и да даваш различни неща на всяко ядене за да разбереш дали е от храната и от коя точно. Успех дано му мине скоро.  Peace
Виж целия пост
# 5
Може и да е зъбче защо не го намажеш с :Дентинокс-гел:това е страхотно лекарство за зъбките аз съм много доволна от него.Мойта бебка има два зъба и когато избиваха много плачеше през ноща.Като я намажа неможеш да си представиш как я успокоява.Заспива моментално.Ако не ти помогне бих те посъветвала да го заведеш на лекар.Така и ти ще се успокоиш.Стискам ти палци дано всичко да се оправи.Успех.Пиши какво е станало.Дали се е управило детенце.
Виж целия пост
# 6
Заведи го на лекар! Peace
Виж целия пост
# 7
Чак да пищи...да хленчи-да,но да пищи с часове.Пробвай да не са ушичките,на моя като го почнаха зъбите,така се случи че бяхме при педито и му погледна ушите и му бяха зачервени.Обясни ни че много зъби са тръгнали на веднъж и е вероятно да се възпалят и ушичките.
Виж целия пост
# 8
Напълно е възможно. На два от кътниците и сега на кучешките с такива писъци се е събуждала нощем, че чак не е за обяснение Sad
Виж целия пост
# 9
От зъб едвали ще плаче по един час ,по вероятно е да са уши
Виж целия пост
# 10
Както и предположих - не са уши  Mr. GreenГледа го доктор.Здрав е .
Ръцете нон стоп са в устата, ако не са ръце, играчки.Все повече си мисля за зъб...
Виж целия пост
# 11
Да зъби са.При нас случая е същия.От два дни вече е така.Ръцете са постоянно в устата.Пищи, реве и температура има.Мажа и венците с Калгел,успокоява я за малко и после пак.Лекарката каза,че при всяко дете е различно при едни по-трудно избиват,други въобще не разбират кога е изникнало зъбчето.Ние сме от тежките случаи.Нищо не я успокоява.Първите четири зъбчета излязоха по-леко,но сега е ужас направо.От вчера нито яде,нито спи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия