На какво животно се оприличавате?

  • 4 603
  • 72
Всеки човек прилича ( според мен ) на някакво животно.
Аз се оприличавам с котка. Понякога мъркам и съм добричка , понякога фуча и вадя ноктите си.



Сега съм на фаза мъркане и мързелуване.

А вие?
Виж целия пост
# 1
И аз съм такова животно - същото като теб. Индивидуалист, непредвидима и потайна, а на вид симпатична и предизвикваща към погалване по главицата.  Twisted Evil  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Котка и аз - мързелива, поспалива, капризна и гальовна. Мога и да хапя, имам остри нокти. Намразя ли някой е завинаги. Обичам ли някой - пак така. Laughing
Виж целия пост
# 3
 Joy Ананасов ме нарича ленивец. Онова косматото, дето виси по дърветата и мудно се придвиждва. Много е сладко и трътлесто. Възможна е прилична прилика.  Blush
Виж целия пост
# 4
Ето ме и мен, пъстроперо и вресливо Mr. Green:


Виж целия пост
# 5
Голямо и любопитно! Mr. Green

Виж целия пост
# 6
Аз съм си класическо куче . Може би кокер шпаньол, който дружелюбно размахва уши hahaha
Виж целия пост
# 7
Преди имахме кученце,много сладко,бяла пухкава болонка....Казваха,че много си приличаме Tired    Мисля,че освен по външност и по характер имахме доста общо Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Уф,аз пък съм една крава.... Animal Cow  И по външен вид и по душа... Sad
Добричка,послушна,паса си тревичка и ако някой нещо ме засегне,може и да му ударя един рог,иначе си кротувам.Тъжноооо...но факт.А как ми се ще да съм питбул или кобра или...ех,мечтииии
Виж целия пост
# 9
На КОН! Heart Eyes В такава година съм и родена.
Виж целия пост
# 10
Сама не мога да прецения що за дзвер съм,но една позната преди време ми каза-мече!?!?!
Виж целия пост
# 11
Ще ми се да мога да кажа "на пантера", но всъщност мъж ми ме оприличава на ей туй  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Котенце-котка-котище Laughing (според настроението)
Виж целия пост
# 13
Винаги съм искала да бъда Кондор и да се рея високо из облаците Grinning
Виж целия пост
# 14
Ще ми се да мога да кажа "на пантера", но всъщност мъж ми ме оприличава на ей туй  Rolling Eyes

Доне, тва съм аз  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия