Дайте идея......

  • 625
  • 9
Мамчета, здравейте!!!
Радвам се, че влязох в този форум newsm51
Дайте съвет за детенце на 2години и половина. Бавачката ни напуска, а до градината остава още половин година. За този кратък период не ми се иска да наемам нова жена и малчо тепърва да свиква с нея. Не ми се праща и на ясла- то и без това едва ли ще ни вземат. Та мисълта ми е ако знаете за нещо като детски клуб, където децата могат да се оставят дори и за половин ден кажете. Може и да е нещо от рода на частна ясла... Забравих да пиша, че сме от Варна.
  Animal Tropical Fish
Виж целия пост
# 1
Най-добрите варианти - `АВС център` и `Малкият принц` отказаха на 2 мой познати да вземат децата само за лятото.
Но всъщност нищо не ти пречи да ги питаш де.
До нас съм виждала някаква частна забавачка, мисля `Зорница` се казваше. На ъгъла на Воден и Парчевич. В къща са, нямат двор, така че не знам кога и как играят вън, но все е някакъв вариант.
В читалище Маяковски знам, че има полудневна градина, но не знам от каква възраст ги взимат.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Пропуснах ... в коя градина ще бъдете? Може да се смилят, ако им кажеш за проблема си и да вземат детенце отсега.
Виж целия пост
# 3
Приети сме в Ян Бибиян, но още ми се вижда малък да го пусна на градина. А това за Малкия принц ми се вижда много добре- за ясла говорим нали?
Виж целия пост
# 4
А този АВС- център къде се намира и какво представлява?
Виж целия пост
# 5
Не, не говоря за ясли. Не мисля, че във Варна има частна ясла. Градини са, но са частни, затова има шанс да вземат дете на 2.5 г.
АВС е в една къща, точно до Зоологическата градина. тел 0887 929844
Малкият принц е в Чайка. Сайта им http://www.thelittleprinceschool.com/b_lp_2f.htm
НО пак ти казвам, на 2 мои познати отказаха да им вземат децата само за лятото.
Виж тази Зорница.
Виж целия пост
# 6
Градината до Зоологическата - искат по 360 лв. на месец, да знаете
Виж целия пост
# 7
Не 360, а 260 /или 280/ е за АВС. Лева.
За Принца е нещо около $200
Виж целия пост
# 8
Не 360, а 260 /или 280/ е за АВС. Лева.
За Принца е нещо около $200
Наистина цената е 360 smile3506 , което е май множко. И са без статут за детска градина.
Виж целия пост
# 9
 #Crazy #Crazy #Crazy
E това се казва повишение на цените. Не ми се вярва чак, това е 40% върху старата цена.
mam4e_na_sladun4e, ти в самата градина ли пита?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия